icon

Neurologická ambulancia Pavlo Yatskevych

avatar
jankamiskomy3
Dnes o 21:25

Ahojte máte niekto skúsenost s neurologom-Neurologická ambulancia, Pavlo Yatskevych, Považská Bystrica, (MV MED s. r. o.)?ak áno napíšte mi ako dlho ste čakali kým vás zobral.dakujem