Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ivka000
8. sep 2009

misel ty nevieš kam skôr a ja neviem čo s časom už aby bola tá včielka normálne sa tam teším 😀 lebo stále doma to je na prášky. ☹ ozaj a čo ten piatok nepôjde teda nikto?

miselin
8. sep 2009

Ivka veď aj mňa by vytáčalo keby sa mi začala v noci budiť, keby inak celú noc spala, alebo keby sem tam pišťala, keby inak nepišťávala 😅 Ale zase pri druhom to budem mať ľahšie, lebo budem zvyknutá na revanie a nespávanie, ale aj tak sa už strašne teším na druhé mimi, dúfam, že sa zadarí. Ale to už si budem pýtať recept od tých čo majú dobré deti, že ako sa vlastne tie dobré robia 😀 😀 😀 😅

miselin
8. sep 2009

Ivka ja nepôjdem, nedám toľko peňazí za tanečnú ☹ Aj som sa tak tešila, ale čo už. Možno sa aj preto nudíš, že vás tam neni tak veľa na materskej. Keby si bola tu na Rozkvete by si sa veru nenudila, ja sa niekedy až tak zakecám, že zabudnem aj na malú 😅 Tu stretneš každé dve minúty niekoho s kým pokecáš, takže to je super, lebo už by som asi naozaj scvokla 😅

ivka000
8. sep 2009

tu je ich dosť ale asi nemajú toľko času chodiť von 😕 väčšina má viac ako jedno dieťa a každý sa hrá ,, na vlastnom piesočku,, sebi aj u vás je to taká hrôza? 😀

ivka000
8. sep 2009

ja stretávam tak jednu týždenne 😀 😀 😀

andulkau
8. sep 2009

Ivka pridi na pieskovisko na lansku a mamiciek tam je az az.Ja tam chodievam pravidelne,ked je pekne.

andulkau
8. sep 2009

teraz ,tak dva krat do tyzdna ,lebo uz chodime na iny smer ,ked idem pre Adamka do skoly.

ivka000
8. sep 2009

misel dominika vyzerá ako anielik taký nevinný pohľad 🙂 krásne fotečky

andulkau
8. sep 2009

misel mala je krasna -tie pipi copiky a tie oci modre peknucka 🙂

miselin
8. sep 2009

Škoda, že je taká obrá len na fotkách 😀 😀 😀

ivka000
8. sep 2009

baby a keby sme si niekedy dali stretko v meste? rada by som vás spoznala aj vaše detičky

ivka000
8. sep 2009

kým otvoria včielku

andulkau
8. sep 2009

ked sa dohodneme mne je jedno pokial budem moct. 🙂 rada

ivka000
8. sep 2009

andulkau a ty pracuješ alebo sa chystáš? nejako som to nepostrehla 🙂

andulkau
8. sep 2009

maminky idem ja spat .Som akasi unavena......dnes som bola na prvom rodicovskom zdruzeni ,citim,ze len teraz som ja chodila do skoly a uz chodi moje dieta. 😉

andulkau
8. sep 2009

ja idem uz pracovat od pondelka.Moja volne dni sa koncia. 😉 Ale uz sa aj tesim.

miselin
8. sep 2009

Ja som za 😵

ivka000
8. sep 2009

ok tak napíšte kedy vám to vyhovuje a dúfam že sa pridajú aj daľšie 😎

ivka000
8. sep 2009

aj ja bežkám spinkať dobrú noc 😔

sebastianela
9. sep 2009

Ivka, tak u nás to je take isté. Pomaly v každom dome male dieťa, ale ziadne vonku. Asi sa ma boja, syn čert a ja slobodná hriešnica.😅

sebastianela
9. sep 2009

Miselin. Moj bol takisto hyperaktívny. Turbo- aktívny. Ten sa hniezdil nonstop v bruchu.
Oh, chyba mi ten pocit, ked som ho hladkala v brušku.
Ale druhé nechcem. To by bol koniec. Az ked bude mať Sebastian tak 10 rokov.😢

hasleerka
9. sep 2009

niki peniažky by podla mňa mali vyplatiť ako prejdeš na materskú tak podla toho ako majú výplatný termín ... do niakeho dátumu ked to stihneš, určite ti povedia na sociálke ked tam zavoláš

tak ja už som nezamestnaná ... a dnes sme zase plakali do škôlky, vraj sa tam včera ani nechcela hrať ... mne sa chcelo tiež

hasleerka
9. sep 2009

andulka nezvolila si sa za predsedu triedy, žeby sme sa stretali na ZRŠ??? a ty už od pondelka frčíš??? ja mám slúbenú robotu od novembra, pôjdem na zácvik ... dovtedy bude trochu veget, posledný 😒

miselin
9. sep 2009

Hašlerka ☹ Snáď má len nejaké blbé obdobie 😉

miselin
9. sep 2009

U nás dneska super noc malá sa zobudila len 2x, ale od 5:20 som nad ňou sedela a čakala kým sa vyciká, no a samozrejme naša madam sa vycikala až o 7:56 takže ma skoro vystrelo 😠 😀

ludka_r
9. sep 2009

Ivka, ja na tom som podobne ako Ty... Keď som sa sem skoro pred rokom nasťahovala, nikoho som nepoznala.. Teraz je to už lepšie, ale predsa len na tom ihrisku nemám kamarátky, s ktorými by som sa mohla dôverne porozprávať.... 😒 Niekedy by som sa neskutočne rada vrátila do PU. Je to síce len za rohom, ale tu je to aj tak iné.....
Do tej Včielky by som aj ja rada išla.. Ale je to až na Rozkvete, však?? Ani neviem, kde presne tam. Ale snáď by som sa tam raz vybrala 🙂
Miselin, teraz čítam o Vašom cikaní... To tam až tak dlho sedela??? 😨

ivka000
9. sep 2009

to som rada že som neni sama a ked pôjdeš do včielky tak by sme sa mohli niekde počkať a ísť tam spolu 😉

miselin
9. sep 2009

Ludka ona nesedela na šerbli, ona spala na posteli a som ju mala rozbalenú a ja som nad ňou sedela a držala jej skúmavku na tej jej chachani kým sa nevycikala 😒

miselin
9. sep 2009

Kačiatko už sme doma tak ak chceš dobehni 😉