Prihlás sa
Zaregistruj sa tu!
Bazár
Diskusie a skupiny
Príspevky
Poradne
Recenzie
Magazín
Zapni
Diskusie
Práca a zamestnanie
Aké máte skúsenosti s opatrovaním ľudí v Nemecku?
ssisska
21. jan 2013
Ake mate skusenosti s opatrovnim starych ludi a s agenturou?
Odpovedz
Zdieľaj
Odošli
Podobné diskusie
Aký je váš názor na opatrovanie seniorov v Nemecku?
1
Ako vybaviť opatrovné pre starú mamu?
15
Podnájom bez stálej práce
3
Kurz opatrovania starých ľudí
3
Opatrovanie v Anglicku
3
Ľudia ľuďom - skúsenosti
18
Nenašla si odpoveď na svoju otázku?
Opýtaj sa v diskusiách
Opýtaj sa nás
Kódex
Pravidlá bazára
Všeobecné podmienky používania
Kontakt
Hlásenie nezákonného obsahu (DSA)
Reklama
Kariéra
Cookie pravidlá
Ochrana osobných údajov