icon

Aké máte skúsenosti s prácou čašníčky v reštaurácii?

avatar
ssisska
31. aug 2013

Rada by som sa dozvedela co tato praca vsetko obnasa,ake ma plusy a minusy.Uz coskoro nastupujem do novej prace a velmi sa tesim.Je to v Nemecku. 🙂

avatar
sense
31. aug 2013

@ssisska obnasa to iste co praca casnicky na slovensku, treba vediet nosit taniere, nalievat pitie, mat aspon trosku prehlad o vinach a aky pohar sa na co pouziva (zalezi aka je to restauracia), vediet kasirovat, a samozrejme vediet jazyk....a nezabudnu tsa milo usmievat a byt mily....

avatar
ssisska
autor
31. aug 2013

No ved ze ja sa viem dohovorit velmi dobre po nemecky ale musela som sa ho aj poctivo ucit.Ta restauracia je prijemna a su tam mili ludia a personal.Caka ma opat nova skusenost na nezaplatenie!

avatar
sense
1. sep 2013

@ssisska i ked pokial vies perfektne jazyk tak by som skusala popri tej praci hladat dalej a neostat pri praci casnicky....