Ako je to s ukončením práce a maródkou?
2. máj 2013
Ahojte v juni mi konci zmluva ,pracujem v labaku od novembra 2012 ,ale mam zmluvu len do juna 2013 viem, ze mi ju nepredlzia som este na rodicovskej chcem sa opytat mozem sa dat vypisat ked ukoncim PP mam na neho narok?dakujem
