Ako vydržať dlho v práci bez depresie?
30. sep 2011
Ahoj,rada by som vedela,ako mozem vydrzat dlhsi cas v praci bez upadku do depresie. Dakujem za Vase odpovede... 🙂
ahoj nepises z coho mas depresie da sa ak mas dobry kolektiv tak clovek zabudne na vsrtky starosti

a akú prácu robíš?
@chubbynka