icon

Ako vypočítať dovolenku, keď som v Anglicku pod agentúrou?

avatar
tomas31
25. feb 2013

Na kolko dní mam narok a hlavne ako si ich vypočítam pretože v UK som začal pracovať od 6 mesiaca 2012 a v januari 2013 som požiadal o 20 dní dovolenky ale preplatil mi iba 9 ! Dik 🙂

avatar
michaelf
11. mar 2013

Nazdar ja som tu rovnako dlho a na dovolenke som bol 18 dní už na jeseň a preplatili mi všetko tak neviem, pod akou si agentúrov? Ja som Staffline. Ako sa darí? Ja sa chytám home teraz niekdy v apríly, už sa teším na jááár hip hip hurááá =D

avatar
katie555
11. mar 2013

tak to kolko mas narok na dovolenky zalezi od kontraktu..Zaklad zo zakona by mal byt 20 dni ( a vsetko ostatne je bonus a zalezi od zamestnavatela) To ti inak tazko vypocitat z info co si dal - nakokolko dovolenkovy rok bude mas 1.1.-31.1, alebo 1.4.-31.3. alebo uplne rovnako podla danoveho 7.4-6.4.
ale tak keby si mal 20 dni tak si vypocitaj 20/12 a vynasob poctom mesiacov ktore mas odrobene..len fakt si zisti ako je u vas dovolenkovy rok ...
ale tych 9 znie v pohode ak mate januar - januar a 20 dni dovolenky