Budem dostávať rodičovský, ak nastúpim do práce?
3. jan 2014
A ako to zrealizovat? nastupim do prace a neodhlasim sa z uradu prace?az v troch rokoch alebo ako to funguje dakujem pekne..
A ako to zrealizovat? nastupim do prace a neodhlasim sa z uradu prace?az v troch rokoch alebo ako to funguje dakujem pekne..
ano nastupis do prace a odhlasovat sa z uradu nemusis nakolko mozes aj pracovatt a budes aj do troch rokov dostavat rodicovsky prispevok a po dovrseni 3 roku zivota dietata ti ho automaticky socialka odhlasi od rodicovskeho to znamena, ze pride ti papier, ze na dieta uz nebudes poberat rodicak