icon

Hľadám prácu

avatar
miska743
6. mar 2013

NEVIETE NIEKDO O NIEJAKEJ­ BRIGADE CCA NA 4-5HODIN­ DENNE UPRATOVANI­E BYTOV ALEBO TAK SERIOZNE­

avatar
zuzka444
7. mar 2013

http://www.ermail.cz/link/7V7XcXAJeCj72C2JCJATC... baby vyskusajte toto ja to robim a je to fajn peniazky bezproblemov vyplacaju a hlavne je to vsetko zadarmo cize za skusku nic nedate

avatar
alena11111
Odpoveď bola odstránená
avatar
ennynka
16. mar 2013

@zuzka444 a to nevadi ze je to ceska stranka?ked mas slovensky ucet tak ti tam normalne pridu od nich peniaze?alebo musis mat cesky ucet?