Kto pracuje vo Freiburgu?
4. aug 2013
konkrétne v mäsokombináte.Je tu niekot kto tam pracuje?Prípadne máte niekoho v rodine alebo známeho?Poprosím IP 🙂
konkrétne v mäsokombináte.Je tu niekot kto tam pracuje?Prípadne máte niekoho v rodine alebo známeho?Poprosím IP 🙂