icon

Kto pracuje vo Freiburgu?

avatar
berty152
4. aug 2013

konkrétne v mäsokombináte.Je tu niekot kto tam pracuje?Prípadne máte niekoho v rodine alebo známeho?Poprosím IP 🙂