Mám nárok na maródku?
26. apr 2012
Ahojte.Chcela by som sa niekoho opytat-som na materskej a poberam RP,zamestnala som sa popri MD na TPP a tu je moja otazka-je mozne ist na PN a poberat popri mojom RP aj PNku??? ...dakujem vam za akekolvek vhodne odpovede 🙂
