Máte skúsenosť s otvorením baby cafe?
11. mar 2012
Ma niekto skusenosti s otvorenim Kaviarne pre mamicky s detmi a detskeho playcentra? Dakujem za kazdu dobru radu...
Ma niekto skusenosti s otvorenim Kaviarne pre mamicky s detmi a detskeho playcentra? Dakujem za kazdu dobru radu...
uz si zalozila aj diskusiu
https://www.modrykonik.sk/forum/praca-a-zamestnanie/mate-skusenost-s-otvorenim-baby-cafe-2/