icon

Máte skúsenosť s otvorením baby cafe?

avatar
vidy.zv
11. mar 2012

Ma niekto skusenosti s otvorenim Kaviarne pre mamicky s detmi a detskeho playcentra? Dakujem za kazdu dobru radu...