Máte skúsenosť s prácou na doma - skladanie hračiek, lepenie obálok?
26. okt 2012
Rada by som si privyrobila, len sa toho bojím, pretože o tomto type roboty počujem dosť veľa zlého, tak kto má nejaké dobré skúsenosti, tak poraďte.
Rada by som si privyrobila, len sa toho bojím, pretože o tomto type roboty počujem dosť veľa zlého, tak kto má nejaké dobré skúsenosti, tak poraďte.
no ja ked som sa ozvla na takyto inzerat tak najskor som si musela kupit nejaku brozuru tam bol navod ako sa veci vyrabaju (goralky,skladanie hraciek a tak)no a potom som zistila ze ja si musim najst kupujucich na tie veci 🙂 tak ze pre mna velmi zla skusenost