icon

Máte skúsenosti s otvorením obchodu s drogériou?

avatar
skamla
13. feb 2013

4o všetko mi tam treba a aký program do pokladne tam treba zaviest a čo stojí?

avatar
angua27
13. feb 2013
avatar
anneta1
Odpoveď bola odstránená