.
mozes
aj brigadovat aj pracovat
môžeš aj brigádovať aj pracovať aj byť na PN aj na Očr.
môžeš ale musíš sa odhlásiť zo SP, dôchodkové za teba nebude platiť štát ale zamestnávateľ
mozes