Návrat do práce alebo nárok na podporu
17. sep 2013
Ahojte,v januari mam nastupit do prace do trojsmennej prevacky lenze mi to nevyhovuje mam narok na podporu?pred materskou som pracovala 6rokov.
@otulik ok dakujem ti lebo kamoska mi vravela ze sa pocita cely este mesiac a az od1.2sa nastupuje...tak zato som bola v pomikove

@otulik ahoj chcem sa ta opytat kedy ti babo dovršilo 3roky?lebo mne malej dovrsi6.a to neviem ci do roboty ist presne na den alebo az na konci mesiaca .teda 1 dalsi mesiac..dik