Návrat po RD so zdravotnými problémami
15. jún 2009
ahojky, dufam ze mi niekto poradi. o dva mesiace by som sa mala vratit do prace, mala bude mat 3 roky.ale pocas rodicovskej dovolenky som mala opakovane problemy s chrbticou.tak teraz sa bojim ked nastupim do prace a budem chciet preradit na inu pracu /pracovala som v automobilke pri pase/ ci mi nedaju vypoved? ci su povinni ma preradit na nejaku lahsiu pracu?
dakujem za vsetky odpovede
