Práca a škola
21. jan 2014
Ahoj chcem ist znovu do školy ale mam aj pracu na dohodu može to takto byt ? a musim sa este zahlasovat na urade prace poradte Dakujem 🙂
Ahoj chcem ist znovu do školy ale mam aj pracu na dohodu može to takto byt ? a musim sa este zahlasovat na urade prace poradte Dakujem 🙂