icon

Pracovali by ste vo firme, ktorá používa Hubbardove teórie?

avatar
sss204
11. máj 2014

Zobrali by ste pracu od firmy ktora pouziva Hubbardove terorie - scientologicke????

avatar
adelakk
11. máj 2014

ja osobne nie, ale to ako sa ty rozhodnes zavisi len od teba, tvojho presvedcenia, hodnot, ktore uznavas, atd.

avatar
sss204
autor
11. máj 2014

@adelakk ja som myslela ci nahodou neviete ci nutia potom zamestancov na taketo kraviny

avatar
lucmarc
11. máj 2014

@sss204 samozrejme, že nútia...je to ich filozofia a tým pádom sa im musíš prispôsobiť, chodiť na ich tréningy osobnosti, ešte to zváž tú prácu...

avatar
kazunomiya
11. máj 2014

@sss204 v ziadnom pripade. Bud rada, ze to o tej firme vies dopredu, scientologovia dost casto nedavaju najavo, ze za niecim su prave oni, ale snazia sa ponukat svoje "sluzby" dost agresivne. Nechcela by som mat nic spolocne s manipulativnou organizaciou, ako je prave scientologicka cirkev. Clovek nie je vzdy tak odolny ako si mysli. Ved preto im to funguje.