icon

Pracovná náplň sociálneho pracovníka v krízovom centre?

26. jún 2026

Ahojte, pracujete niekto ako sociálny pracovnik v krízovom centre? Alebo v centre pre obete násilia ? Zaujímalo by ma, či to je hlavne kancelárska robota, alebo či sa tam veľa pracuje aj s klientami ? 🙂 lebo viem, že napríklad v centre pre deti a rodiny (detsky domov) je tá sociálna práca hlavne o papieroch, veľa krát aj nezmyselných, tak či toto je podobné, alebo nie.

anonym_9f84a6
26. jún 2026
avatar
felinda
26. jún 2026

Ahoj. Ja som riaditeľkou zariadenia núdzového bývania - bezpečný ženský dom a zariadenia pre seniorov
Nech sa páči

autor
26. jún 2026
@felinda

Ahoj. Ja som riaditeľkou zariadenia núdzového bývania - bezpečný ženský dom a zariadenia pre seniorov
Nech sa páči

@felinda ako som písala vyššie, hlavne tá náplň prace ma zaujíma, či to je taká skôr kancelárska robota, alebo skôr priama práca s klientmi 🙂