icon

Skúsenosti s pracovnou agentúrou Arios v Košiciach

avatar
viktoria12
18. sep 2012

ahojte ake mate skusenosti , plovicka tam pracuje mesiac a neuznali mu tolko hodin kolko odrobil dostal o 200eur menej