Skúsenosti s pracovnou agentúrou Arios v Košiciach
18. sep 2012
ahojte ake mate skusenosti , plovicka tam pracuje mesiac a neuznali mu tolko hodin kolko odrobil dostal o 200eur menej
ahojte ake mate skusenosti , plovicka tam pracuje mesiac a neuznali mu tolko hodin kolko odrobil dostal o 200eur menej