icon

Stráženie - opatrovanie detí na Furči

avatar
123nikus123
13. apr 2013

Mám dve deti,dvoch chlapcov,starší má 6 rokov a mladší 7 mesiacov.Momentálne som na MD a veľmi rada sa Vám postarám o Vaše slniečka kedykoľvek to budete potrebovať.Manžel pracuje v zahraničí,takže nie je problém aj v noci.Máme veľký trojizbový byt a bývame na Furči..Mám auto,takže som ochotná v rámci KE aj dojsť po Vaše dieťatko.Skúsenosti s detičkami mám,keďže mám aj mladšieho brata,aj susedkám a kamarátkam som sa neraz starala o deti.Taktiež som asi pred 10 rokmi pomáhala v detskej organizácii.Takže teším sa na Vaše detičky,bude nám spolu super 🙂))Na cene sa dohodneme osobne,pretože to záleží od toho na ako dlho a či stráženie má byť pravidelné alebo jednorázové a taktiež či len cez deň alebo aj v noci 🙂