Trvalý pracovný pomer a rodičovský príspevok
23. aug 2013
Ahojte..Mam otazocku..Nastupila som na TPP a este poberam aj rod.prispevok.Musim to ist nahlasit na urad a ako to bude s tym rod.prispevkom?Mozu mi ho zobrat,ked pracujem na TPP?
@dominika1988 🙂 ďakujem nechystám sa len mi to teraz tak napadlo že ak poberam RP od Upsvar či aj Pn by sa dala, či sa to náhodou nevylucuje. Myslíš že aj OCR do toho v pohode spadá?

@lila8686 Nie, nemôžu. Na rodičovský príspevok máš nárok do 3 rokov dieťaťa....zatiaľ.....