Čierne chrobáky v dome

cipina
25. jún 2023

Ahojte, neviete čo to môžu byť za chrobáky? Máme ich pár dní v celkom dome, sú rovnomerne v každej miestnosti (nejdú napr. zo špajze a pod.). Bývame druhý rok v tehlovej novostavbe, máme sieťky na oknách a ja vôbec netuším skade idú 🤷🏼‍♀️ ak ste ich niekto mali ako ste sa ich zbavili resp. ako sa dostali do domu?

nikolca
26. jún 2023

@cipina neštipu vas v noci?nie su to ploštice?my teraz s nimi bojujeme včera bol u nas deratizer a stale sa toho nemôžeme zbaviť.boli na stenach pod postelou.za obrazom za nabytkom a najhoršie bol na tom gauč kde bolo nanesenych neskutočne vela vajičok gauč sme museli vyhodiť mali sme to v paplonoch aj tie išli do popelnice.včera som našla zas päť na stene v izbe a jednu v zachode ťažko sa tojo zbavuje ach

nikolca
26. jún 2023

@cipina neter ich doniesla z hotela a vo velkom sa nam rozmnožili treba volať deratizersku firmu

cipina
autor
26. jún 2023

@nikolca plostice to nie su urcite, podla toho co som vcera hladala tak je to Potemnik

kp7333
26. jún 2023

to su chrobaciky, co ziju v potravinach. Treba spravit inventuru zasob a zistit, odkial idu - muka, caje, koreniny... atd. Niekedy stacia omrvinky v zasuvke s potravinami.

diewcatqoo
26. jún 2023

@nikolca toto nie su plostice, plostice vyzeraju uplne inak.

sweet20
26. jún 2023
sweet20
26. jún 2023

@cipina tak potom ak je to potemnik.. tak vlocky, muka.. take obilne veci pozriet