Čo je to za chrobáka?

24. sep 2023

Prosím vás čo to je za chrobáka, prepáčte za kvalitu fotiek. Máme ho väčšinou na okne , máme sieťky tak ako vedia vojsť? Vďaka vopred

autor
24. sep 2023

Dúfam že to nie je ploštica 🙏

denden77
24. sep 2023

podla mna bzdocha, vzdy na jesen ich mam plny balkon 🤦‍♀️

stanulienkat
24. sep 2023

Bzdocha

januska12323
24. sep 2023

To je pekné, že máte sieťky ale okná majú dole otvory a tá potvora stade prelezie 👿

autor
24. sep 2023

@januska12323 áno presne nad tým som rozmýšľala že odtiaľ sa tie malé potvory dostanú dnuka , ďakujem vám pekne za odpovede🙂

listy456
24. sep 2023

ako pardon damy..... ale toto dakoho jak vobec napadne ze plostica?? a dobre este ked napadne tak vygooglim si a zistim ze plostica ma milimetre a nie taketo velke hovadko..... no v soku som ostala hanba este ze si anonymne. Ale k veci toto je bzdocha tiez to mavam na sietke ale iba zvonku nikdy sa mi nedostala do bytu ani cez tie diery male, to vinne musky iba. Raz som si to doniesla na kabate domov inak sa mi cez okno este neprepchalo

autor
24. sep 2023

@listy456 áno mňa to napadlo,mne sa to dosť podobá na plošticu, strašná hanba ti poviem a veru ešte že som anonymná 🙂

listy456
24. sep 2023

veru veru

ckocka
24. sep 2023

@listy456 Všetko čo lezie a má menej než pol metra je na MK ploštica.

autor
24. sep 2023

@ckocka ja nechápem načo vôbec komentujes 😃😃 toto vaše rypanie a urážanie za každú cenu , kriste ženy veď buďte už v pohode 🙂

jesenzima
24. sep 2023

Je to obyčajná bzdocha a je smutné, že ľudia už nerozpoznaju OBROVSKU bzdochu od MINI ploštice 🙄 a to ešte v dobe internetu 🤦 fakt už ľudstvo mieri do 💩

ckocka
24. sep 2023

Ja sa ťa v podstate zastávam.

simsalabim
24. sep 2023

Bzdocha, maju tvrde krovky, vedia sa bestie prepchat. Ja zvyknem ojraja sietky prelepit lepiacou paskou, ked sa zacnu pchat dnu.

autor
24. sep 2023

@simsalabim ďakujem pekne za radu 🙂 vyskúšam

h2
24. sep 2023

Ako už bolo napísané, je to bzdocha, len doplním, že mohla sa dostať dnu aj cez dvere, alebo si si ju doniesla na oblečení, alebo na zelenine, či ovocí, ak máte záhradu. Je neškodná. Oni sa dajú ľahko chytiť do pohára, podložíš listom papiera a vytrasieš von.

diewcatqoo
24. sep 2023

Je to plostica. Z Cernobylu 🙂

autor
24. sep 2023

@diewcatqoo 🥱🥱

benny2020
24. sep 2023

Hnusná bzdocha 😁 my máme sieťku a aj tak príde dnu 🙈

findomatej
24. sep 2023

Je to bzdocha, a má rôzne podoby počas vývinu/rastu, takže žiadne urážky nie sú na mieste. Kto nemá záhradu, to v podstate nemôže ani vedieť, a ani vidieť. Farebne sú hnedé aj zelené, takže splývajú na rastlinách. Prejdú cez otvory v oknách, tak isto ako lienky atď 🙂🍀

autor
25. sep 2023

@findomatej ďakujem za takúto odpoveď🙂