Čistenie záchoda

27. apr 2024

Prosím vás ako vyčistiť toto zo záchoda?

stellarstar
27. apr 2024

Tbl do wc od denkmit alebo tbl na čistenie protézy

zuzkagg
27. apr 2024

Nalej na noc ocot

domiklik
27. apr 2024

Vrely ocot + sóda a nechať tak par hodin

paciko9
27. apr 2024

Mne sa osvecil cierny domestos

kvietok173
27. apr 2024

Vraj aj kola či Pepsi sú super na to 😁 ale ako písali vyššie soda a ocot, len ocot smrdí .

janka_266
27. apr 2024

Akýkoľvek prostriedok a kefa na fľaše, aby ste sa dostali aj úplne dole

sense
27. apr 2024

Bud naliať ocot a nechať odstáť alebo vyleje coku, ale ocot je lacnejší

kakakina
27. apr 2024

Čierny domestos,nechať cez noc

lenkaziva
27. apr 2024

Dôležité je než tam čokoľvek nalejete tak najprv kefou posunúť tú záchodovú vodu dnu do trubiek aby ostal prázdny záchod. Ja som to nevedela a preto mi to nešlo vyčistiť poriadne vyčistiť. 🙈

maranco
27. apr 2024
barrborka
27. apr 2024

@paciko9 presne, topka

barrborka
27. apr 2024

@kakakina presne,, topka

sevrin
27. apr 2024

Mám byt, ktorý bol svojho času prenajímaný a nájomníci záchod moc nečistili - neboli prasce, byt inak v pohode, len ten záchod...
Ja som sa ho snažil vyčistiť, ale furt bol zanesený takým močovym kameňom. Tak som sa nasral, vylial tam dva deci sava, dva deci fixinely a nechal to na noc, nech sa to tam vyžere. Na druhý deň večer som záchod spláchol, celý sa ligotal, čistučký, aj nedeľná polievka by sa dala z neho jesť.
Ale z času na čas to treba zopakovať, lebo človek by neveril ako sa to dá rýchlo zaniesť, holt máme veľmi tvrdú vodu.

luccija
27. apr 2024

Ocot, Fixinella vyčistí snáď vsetko

daniela099
27. apr 2024

Nepomôže nič, iba naliať kyselinu chlorovodikovu, nechať na noc pôsobiť a potom bude ako nový. Len pozor, treba použiť rukavice a vetrať celý čas.

sonicka107
27. apr 2024

@paciko9 presne čierny domestos .. my sme mali od vody celý žltý záchod (studnova tvrdá voda) a s domestosom to manžel umyl do krásnej bielej

luxus10
27. apr 2024

nalej zeleny alebo modry domestoa tak na pol hodku az hodku do misy, nesplachovat...to pekne pusti..

henamichal
27. apr 2024

20 percentný ocot - naj !

ahhola
27. apr 2024

Vecer vyber vsetku vodu s nadoobkou od pracieho gelu a nalej ocot, posobit do rana. Rano mas wc ako nove. (Povedz chlapovi, nech to spravi. Nasich tatkov tak ucili na vojencine, zachod umyva chlap, zena umyva kuchynu) 🎀

malinovka333
27. apr 2024

Treba umyvat wc normalne kefou a nejakym cisticom a toto sa robit nebude.mame tvrdu vodu ale toto teda nemame.wc cistim kazdy den..a ked uz sjus tam kupit tie tablety do wc a nechat to posobit cez noc

majka36912
27. apr 2024

Tiez radim kyselinu chlorovodikovu, tu len nechas posobit par hodin a mas to ako nove, bez nejakeho extra drhnutia. Vo firme sme nou cistili aj podstatne zanedbanejsie toalety, takze nic ucinnejsie nepoznam.
Ale mozes skusit aj menej invazivnu variantu, ocot+soda bikarbona+horuca voda.

jablkovastrudla
27. apr 2024

My sme mali taky zachod v byte ked sme sa tam stahovali, kupila som take tabletky do wc v lidli a nechala posobit cez noc. Inak som liala litre octu, colu aj domestps a nic nepomohlo.