Parny cistič Kärcher

sinda11
29. júl 2023

Chcem si kupit na okna parny cistic, chcem sa spytat ake mate skusenosti so znackou Kärcher ako to umyva? Diki

kakakina
29. júl 2023

Za mna perfektny , práve karcher je top

paradajkova
29. júl 2023

@sinda11 podla toho co od toho ocakavas. Mam ho doma, pouzivam, ale nieje to ako z reklamy. Ze prejdes po povrchoch a budu sa lesknut.

Ked umyvam okna, tak si stiahnem zaluzky najprv parnym, ale potom aj tak idem kazdu jednu lamelu zaradom, lebo ti to neumyje celu lamelu. Potom ked umyvam ram, tak fajn, ale do rohov sa aj tak nedostanes a ides si po handru. Sklo umyjes parnym, ale potom aj tak stieram stierkou a dolestujem, aby bolo tip top.

V kupelni som dufala, ze pomoze aj s flakmi od vodneho kamena, ale nieje to tak. Rovnako nejaka zazrata spina, ako hrdza, alebo nieco take ti tam ostane.

Za mna fajn pomocnik, ked ho pouzivam, tak vysledok je lepsi ako bez neho. Ale mne to napriklad nesetri cas - co som dufala, ze bude. Upratovanim stravim rovnako, lebo stale treba docistovat, lestit atd.

slavomira236
29. júl 2023

@paradajkova suhlasim. A strasne ela vody ro robi podlahy dlho schu na moj vkus. Ked naparujem
Napriklad okna ramy sporak vsade voda tecie hned to treba utierat tu vodu a spinu mam karcber cs3a za mna tiez kratky kabel to ma