Puella vône

noemikatka
20. sep 2023

Ahojte použiva niekto tieto vône do prania nahrada za avivaz? Oplatí sa kúpiť 100 prani? Ma niekto vyskúšané ďakujem
Poprípade nema niekto zlavovy kód ďakujem

marhulka13
20. sep 2023

@noemikatka ja používam iba puellu, pre mňa top zelená, ale zvyknem aj striedať pre zmenu.

timilv
20. sep 2023

@noemikatka my sme vyskúšali už asi všetky. Zelená je naj 🙂 nám to sedí, ale na oblečenie ju už nepoužívam... používam ju hlavne na deky, obliečky, záclony, koberce ktoré periem v práčke. Proste keď chcem prevoňať dom. Inak mamina robí v zdravotníctve a nechalo jej to fľaky na bielom pracovnom oblečení. Ja bielu nenosím, tak to nemám odskúšané

pikachu999
20. sep 2023

@noemikatka ja mám doma zelenú bielu a žltú to sú skôr.tske svieže vône..mám len tie na 50 praní ale vydrží to dlho..

lucinocka1989
20. sep 2023

@noemikatka ahojky ja som ich iz vyskusala.......noo tak za 1. Pradlo prevonia ale iba vtedy ked das oprate pradlo este preplachat spolu s tymto. 2. Je to cista zieravina treba davat pozor mne nadrzku na avivaz doslova vyzrala take male dierocky.....a ta avivaz nema rada umele veci .....vypalilo mi to farbu na umelom obruse......

natalka13
23. sep 2023

@lucinocka1989 vonne oleje tu znicili kocka pracky, vypalilo im to umelu hmotu.

adrienne18
5. okt 2023

@lucinocka1989 presne tak, ako píšete, ja som si to objednala z netu, že veď vyskúšam vzorky. Niektoré voňajú naozaj pekne, ale treba si dať pozor na rozožieranie plastov. Nám sa to osobne nestalo našťastie, ale známa o tom hovorila. Ja ich používam naozaj len minimálne. Treba zrejme vždy nádobku na aviváž potom prepláchnuť. Takisto som čítala príspevok, kde pani riešila, že na dvierkach od pračky pani mala vyliaty ten parfum do prania od nich a zostal jej tam vyžratý fľak, treba s tým opatrne. My sme celkom spokojní s tým čo odfotím ale dávam to minimálne tiež len na uteráky, plachty, návliečky.

lucinocka1989
5. okt 2023

@adrienne18 ja ju uz nepouzivam vobec ale dakujem skusim vyskusat aj taku co mate vy

puella_vone
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
puella_vone
Odpoveď bola odstránená
Zobraz