Anglická škôlka v Bratislave. Ktorú mi poradíte?

kijki2
12. máj 2010

Hi vsetci,
pristahovali sme sa na slovensko ( pezinok) a surne potrebujeme pomoct najst dobru skolku s vyucovacim jazykom anglickym. Nemyslim skolku kde sa deti ucia zaklady anglictiny 1-2 hodiny denne, myslim skolku kde sa komunikuje len v anglictine. Moj 4 rocny syn pred prichodom skoro vobec nerozpraval po slovensky a po par tyzdnoch mam teraz problem ho donutit hovorit anglicky 🤐 . USA ambassy nam odporucala jednu skolku, ale je naozaj dost draha... skusam zistit ,ci niektora nevie o lacnejsej moznosti. diky

dai
13. máj 2010

ahoj kijki2
z mojej skusenosti naozaj po anglicky hovoria celodenne v anglickej skolke v dubravke, vo fununiversity v centre, teraz neviem presne nazvy, ale v petrzalke hned pri starom moste briliantstar myslim...v podunajskych je tiez jedna - galileo myslim... neviem v akej casti mesta hladas...

kijki2
autor
13. máj 2010

Dakujem Dai, aspon si zacinam robit zakladny prehlad. Pojdem sa na tie skolky pozriet a uvidime. Ale ak by ste niekto vedeli o niecom takom v severnej casti BA -nove mesto, vajnory, raca, cierna voda a tak...teraz byvame v Pezinku, bolo by super. Ale ak to takto pojde dalej, asi sa prestahujeme tiez do mesta aby sme mali blizsie do skolky a skoly..

dai
13. máj 2010

no, z tadial by som ti asi odporucila tu galileo - tam je skolka a na nu nadvazuje aj skola - pocujem na nu same chvaly... keby nebyvam a nepracujem v centre tak by som o nej urcite uvazovala... 😉

renca3
13. máj 2010

najblizsie mas Galileo z tvojej strany. ale ci je to ta naj, co sa tyka AJ.... co ti odporucili, QSI alebo BIS?

matinka
13. máj 2010

este je na kramaroch littlestar

daniela1978
19. máj 2010

pridávam jednu škôlku, sú tam výborné učiteľky a cenovo je jedna s tých dostupnejších a z PK je to dobrý smer, my sme tiež z PK, takže to mám ožihnuté.

http://www.bppinguin.sk/denny-program

🙂

julka0407
2. jún 2010

Ahoj kijki2,
mozem Ti odporucit skolku Fairyland v Trnavke/Bratislave.je to anglicka skolka aj so zahranicnymi ucitelkami, kde je celodenna komunikacia v aj.skus sa tam pozriet.mi tam tiez chodime a velmi sa nam to paci...🙂j

kijki2
autor
3. sep 2010

Uz sme nasli...Vola sa Vesely domcek a je na zaciatku race...Takze lokalita vyhovuje,,..Naozaj odporucam..Mili ludia..

petronela777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucuga
23. feb 2011

@kijki2 ahoj, chcela by som sa spytat ako sa Vam dari vo Veselom domceku. Nas pripad je podobny, byvame v UK a budeme sa o rok stahovat na SK. Hladam skolku v okoli Raca. Aka intenzivna je tam anglictina? Dakujem.

kijki2
autor
23. feb 2011

ahoj.moj sym tuto skolku miluje,hovoria po anglicky cely den.takze intenzita 100%.akurat je dost draha.aspon podla mna...
🙂

lana333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fk
16. máj 2011

ahojte, nemate niekto referencie na http://www.preschool.sk/index.html v pezinku?

existujem
20. máj 2011

benjamin je super. sme tam už 3 roky, a stále sa nám páči.

existujem
20. máj 2011

@existujem a este. Aj majitelky tam majú deti a budú mať ešte niekoľko rokov🙂 To je dobré lebo sú to také typy ktorým velmi záleží na vzdelávaní svojich detí, tak to robia naozaj dobre. Teraz sa snažia zorganizovať kontinutitu na základnej škole. Adeti sa tam naozaj naučia plynule po anglicky (comu som ja najprv neverila🙂

katka1981
18. apr 2012

Ahojte, prosim vas chodi vase dieta do Little Kitten? Ak ano, dajte mi prosim vediet ako ste spokojni, ako dieta ovlada potom jazyk atd. Vdaka

zuzanecka17
9. aug 2012

@katka1981 ahoj, ak hladas skolku v podnajskych, odporucam skolku Sovicka, je to tam velmi pekne, maju vlastnu kuchynu, velky dvor, mensi pocet deti. fakt odporucam, aj co sa tyka ceny celkom ok,.

katka1981
9. aug 2012

@zuzanecka17, dakujem pekne, hladala som v Raci 🙂

kristinka.s
22. aug 2012

ahojte, tiez uvazujem nad anglickou skolko pre svoju dceru. Pustila som sa do intenzivneho googlovania, ale aj tak mi chybaju priame odozvy od skusenejsich. Ake mate vy priority pri vybere? Mate skusenosti s niektorou konkretnou, kt. by ste odporucili? Ja som uvazovala v tychto medziach: http://www.zariadim.sk/pribeh/anglicka-skolka-a...

janulka_babulka
2. sep 2012

Pridavam sa k hladaniu, potrebujem naozaj dobru anglicku skolku, ale taku, co ma nezrujnuje 😉 Vraciame sa na Slovensko a chcem, aby maly pokracoval v anglicine. Tiez by som ocenila skusenosti od ostatnych mamiciek... Hladam skor Ruzinov, Podunajske, kvoli cestovaniu, ale vygooglila som toho tolko, ze neviem... @zuzanecka17 prosim ta, ta Sovicka je kde? Cez google sa neviem dopatrat k webu.

stela
8. apr 2013

Ahojte vsetci oprasujem tuto temu skoro po roku ...... viete mi prosim aktualne doporucit dobru MS s anglickym jazykom? ale ako pise baba v uvode ide mi o to aby cely den hovorili AJ. Lokalita BA- Ruzinov, Vrakuna, Biskupice ....
Dakujem za nazory Stela

ajka333333
9. apr 2013

Ahoj, podivej se na eis bratislava na kalinciakovej ulici v Ruzinove. Jsou jen v aj a velmi kvalitni.

suzzi
29. máj 2013

Ahojte baby, take naj skolky tam maju referencie: http://www.eduworld.sk/sk/zoznam-skol?submitted...

Osobne poznam cisto anglicku funiversity a je vyborna. Je v starom meste. Anlglictina celodenne. Dokonca je tam dnes problem sa vobec dostat, taky velky zaujem maju...takze ak chces naozaj vychytenu skolku v BA, tak sa treba pytat cim skor. Rok dopredu moze byt aj malo. 😒

zuzanafazula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka008
31. júl 2013

@stela skus pozriet skolku Happy time na Revovej, kamoskin drobec tam chodi a su spokojni. 😉 je to nove, a uzasna zahrada, bola som tam pozriet a fakt prijemne prostredie.

bad_delight
20. jan 2014

Kids Paradise s.r.o. poskytuje starostlivosť o deti vo veku 2 - 6 rokov s možnosťou bilingválnej výchovy, používa najefektívnejší spôsob výučby detí - učenie hrou. Poskytuje láskavé, otvorené a pre deti podmanivé prostredie, kde sa cítia príjemne a bezpečne

habibi78
20. jan 2014

V Rovinke je dobrá anj skolka, pozriem ti dnes ako sa presne volajú

scrimshaw
25. mar 2015

Milé mamičky,
ak by ste našli chvíľku času, poprosila by som Vás o vyplnenie dotazníka k mojej bakalárskej práci na tému Bilingválne vzdelávanie - ak Vaše dieťa navštevuje bilingválnu MŠ/ZŠ.
Veľmi pekne ďakujem! 🙂
https://docs.google.com/forms/d/14hl7MP-bz5Y0D3...

irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bad_delight
2. jún 2015

z našej skusenosti angličtinu maju velmi pekne v kidsparadise v ružinove aj myslim že aj v petržkale. my tuto školku milujeme 😀