Čo robíte doma s trojročným dieťaťom?

silvester3
1. nov 2018

Ahojte maminky. Mame 3 roky a este cely dalsi tyzden sme doma bez skolky. Co zvyknete robievat? Okrem kreslenia? Daake inspiracie? Malovanie,lepenie,co ja viem?🙂 Ako sprijemnit PN- domace vezenie. Dochadzaju mi napady. Dakujem🙂

fokuska
1. nov 2018

@silvester3 Kreslenie, malovanky, vystrihovanie, lepenie, otlacanie dlane/chodidla, malovanie prstami, "kreslenie" do muky (alebo podobne montessori aktivity), "citanie" knih, pocuvanie rozpravok, pexeso, domino, stavanie z kociek, lego duplo, hra s plysakmi, kotulanie lopty, spolocne varenie, pecenie, upratovanie...

eliska13
1. nov 2018

@silvester3 chlapec, dievča?my sme sa dobre zabavili, keď sme z krabíc robili garáž pre autá, tam si potom nalepil obrázky áut z casopisov.odtlacte listy na papier, alebo predávajú takú farbu na sklo z čoho obkreslujes obrázky to stuhne a nalepia sa na sklo, pohár...

silvester3
autor
1. nov 2018

Dakujem za napady urcite vyuzijem.

silvester3
autor
1. nov 2018

@eliska13 da sa to bezne kupit aj v kazdom papiernictve? Taketo farby?

hettinka
1. nov 2018

U nás fičali fúkacie fixky. Neviem, či to ešte dostať. A pečiatky.

eliska13
1. nov 2018

@silvester3 áno, my sme mali tieto je ich tam veľa plus igelit, a obrázky na omaľovanie.syn spravil babke srdiečko a dodnes ho má na okne nalepené je to taka oddychovka.Mozete nejaké dózy pomalovat...len určite mu budeš musieť pomáhať, aby veľa farby nevytlacil, lebo to priamo z tuby sa vytláča, ale je to zábava na roky

eliska13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
s1m.one
3. nov 2018

Ahoj baby naozaj poradili veľa, to je super cez kreslenie, čítanie vyrábanie, možno zoznamovanie sa s novým jazykom -poznám super stránku je to aj slovenčine aj v angličtine. Zahrajte sa na povolanie nejaké pripadne rozprávku nejakú, lego...

silvester3
autor
4. nov 2018

Ano som velmi vdacna nieco sme uz poskusali a tesi sa. Dnes ideme na sarkana. Zvladli sme aj fukavie fixky. Tie farby na sklo zozeniem az zajtra. Dakujeme moc

s1m.one
4. nov 2018

krasne 🙂

silvester3
autor
4. nov 2018

@s1m.one dakujeme 🙂

sadkoni
15. nov 2018

Skus napiect medovniky a zacni ich s drobcom zdobit. Uvidis kolko bude radosti.