Dobrá základná škola v Košiciach

terezka25
4. feb 2016

Ahojte🙂 mam 5 rocneho maleho a zacinam riesit, kam ho mam dat do skoly. Prosim, vedeli by ste mi napisat, ake mate skusenosti a s ktorymi ZS v Kosiciach? dakujem🙂

bibistec
4. feb 2016

v akom okruhu? ci je jedno kam na ktore sidlisko a pod? my mame tu hned blizko zs tomasikovu ale velmi zle referencie na nu mame a ani my tam nedavame dieta, dobre su vraj zs laca novomeskeho, park angelinum a hroncova, tu hroncovu aj my rozmyslame, pozrite aj webstrany skol tiez dost napovie prip. dni otvorenych dveri, hroncova napr. robi pre predskolakov hodinku, na hodku odnesiete dieta a zabavi sa tam. ja poznam len tento okruh co som zistovala ine sidliska neviem

terezka25
autor
4. feb 2016

mne je to v podstate aj jedno.. byvame dole, na Juhu, pri Steelke... takze park angelinum by bolo super.. len som pocula, ze je o nu neskutocne velky zaujem

bibistec
5. feb 2016

@terezka25 neviem ale sice vraj dobre vysledky maju ale vraj aj to som pocula ze snobska skola, najlepsie ked sa nakontaktujete priamo na niekoho kto tam chodi aby vedeli povedat...ale ked byvate pri steel arene tak ta laca novomeskeho by pre vas bola ci nie?

nikusenocka
4. jún 2019

Stanicna

zuzkahutty
14. apr 2020

Určite NEODPORÚČAM ZŠ Bukoveckú !!! Ledva otvoria jednu triedu ročne.... A po osobnej skúsenosti sa ani nedivím. Vybrali sme ju, lebo bola najbližšie, ale celé zle!!! Museli sme zmeniť školu. A sme veľmi radi. Učitelia neriešia nič, čo sa týka konfliktov detí. Ak chcete zažiť nezažité, dajte si dieťa na ZŠ Bukoveckú v Košiciach.