Ktorú škôlku v Poprade by ste nám poradili?

smesmesmejko
20. jan 2014

Ahojte, zvažujeme, že malého dáme od septembra do školky. Tri roky bude mať síce už vo februári, ale malá sa nám narodila s nedozretými pľúckami, tak chceme, aby trochu podrástla, posilnila si imunitu, že keď začne drobec zvláčať choroby, tak aby sme ich zvládali čo najlepšie... Ale keďže sú zápisy do väčšiny školských zariadení teraz, tak hľadáme tú najlepšiu. Hľadala som na nete čokoľvek, recenzie, ale nič som nenašla, preto Vás prosím o vlastné skúsenosti, názory, postrehy, rady... ku škôlkam, ktoré sa nachádzajú v Poprade. Záleží nám na dostatočnom individuálnom prístupe, tvorivom prostredí aj prístupe k vzdelávaniu a výchove a dostatočné "pobytovanie" vonku, keďže v našej obci sa pobyt vonku prispôsobuje oblečeniu učiteliek, ktoré je väčšinou nedostatočné a ja s deťmi chodím von za každého počasia. Za akýkoľvek príspevok k diskusii vopred všetkým ďakujem 🙂

jasanka24
22. jan 2014

@smesmesmejko neviem ci sa tato diskusia tu medzi inymi nestrati skuste sa zaradit do skupiny poprad tam vam mamicky najrychlejsie poradia

smesmesmejko
autor
22. jan 2014

taky okruh som nenasla ☹

alexandra7575
2. feb 2014

Ahoj, našla si prosím nejaké info o škôlkach v poprade? Aj ja hľadám a neviem sa k ničomu dopátrať ☹ . ďakujem