Kvietky pre pani učiteľku do škôlky

mirkava
2. sep 2016

Malý ide prvý krát v pondelok do škôlky. Vytesujte sa 😀. Ale neviem či kúpiť alebo nie kvietky pre pani učiteľku. Poraďte maminky 😉

pribinak
2. sep 2016

Ked chce dat kvety aj on, tak kupte, tym nic nepokazíte

dekys
2. sep 2016

Nie nekupovali sme, ani nikto koho poznam.tosa robí na konci sk.roka

katka708
2. sep 2016

u nás v okolitých dedinách sa nosí. jeden kvet pre obe učiteľky. akurát rozmýšlam kde ich pôjdem kúpiť keďže je víkend

sintra
2. sep 2016

My sme vzdy nosili, nosila som este ja ako male decko a teraz nosi syn. Pani ucitelka sa potesi.

mirkava
autor
2. sep 2016

@katka708 natrhat v záhradke 😊. Ešte som rozmýšľala že aj čokoláda by nebola zlá. Dám do kabelky a uvidim

katka708
2. sep 2016

@mirkava práveže mi teraz nič schopné nekvitne. 🙂 uvidím. možno aj tie čokolády kúpim pre istotu ak by som nezohnala kvet.

majusqa77
2. sep 2016

ja som tiez uvazovala - zobrat? nezobrat? ak ano, kolko? a dnes som este zistila, ze maleho mi idu davat na skusku uz do vacsej triedy, takze dobre, ze som nevzala :D ale aj vlani som im radsej na MDZ, na den ucitelov, na konci roka.. 🙂 a

janinah
2. sep 2016

Keď sme šli do 1.tr.,tak všetky deti mali a jeden chlapček nemal kvitok,rozplakal sa chudák a nevedel čo si počať..kvietok pre učiteľku je to najmenej čo môžeme urobiť,tie ženy sa denodenne starajú o naše poklady a nemajú to s nimi ľahké..zároveň sa dieťa učí slušnosti,správaniu,galantnosti,spôsobu ako sa darček odovzdáva,je to aj výchovný moment....môj najmladší ide do 5tr. a kvietok berie ..

miriam11
2. sep 2016

@mirkava my sme obom ucitelkam nosili kavu a malu bonbonierku, alebo kvalitnu čokoládu. Aj na zaciatku, aj na konci roka.

reni1512
2. sep 2016

@mirkava ja som pripravila sviecku a cokoladu a prikupime aj po kvietku... u nas nosia ti najmensi kvietok aj na zaciatku.. a tiez nepokazite nic dobrou kavou, cajom, p.ucitelky to aspon vyuziju

mirkava
autor
2. sep 2016

@reni1512 dobrý nápad ta kava 👍