Máte skúsenosti so špeciálnou MŠ Ľudová v Košiciach?

taella
27. júl 2011

má niekto skúsenosti s touto škôlkou ?

funys
12. sep 2018

@funys je tu este niekto alebo pozna inu specialnu skolku v kosiaciach?,okrem sukromnych dakujem pekne.a ake mate skusennosti?

deina79
12. sep 2018

@funys dakujem krasne za odpoved, tak syn.nastupil do esms na Exnarovu na Furcu,len sa tam plati 210 eu,plus 2.60 strava denne.Zatial chodi od pondelka,tak posudit eviem.Co sa mi ale paci,ze som ho niesla na 7.45 a uz 3 zamestnanci v triede boli.Chodia vypomahat aj buduci spec.pedagogovia.Deti su 9 v triede.Ale polovica tusim chodi na pol dna.Napisem moje dojmy a pokroky,dufam,ze budu 🙂

funys
3. okt 2018

@deina79 aj moj syn tam chodil na adptacny program. Ano je to draha skolka,al co sa tyka starostlivosti max.spokojnost. pre nas zial daleko nevyhovujuce kedze mame malu dcerku a manzel dost pracuje rano by sme to nestihali. Malinka v tom case spinka a nema ju kto postrazit. Cize preto sme isli na Ludovu,ale moj nazor poznate. Dokonca presiel mesiac a je to horsie ako bolo katastrofa. Ziaden pokrok. Starostlivost strasna uz dalsie 4 mamicky zobrali deti prec a ja budem dalsia.😣

livka_
16. jún 2021

@funys ahoj, ako ste nakoniec dokoncili skolku? A kde? Vďaka

funys
17. jún 2021

@livka_ syn tam bol len na adaptacny program mesiac,potom sme ho prihlásili na Ľudovú,jedna katastrofa,od seba.nastupil na Vojenskú MS sme.maximalne spokojný na druhý rok už ide do školy,ak Vás zaujíma niečo viac pokojne aj sa.🙂

majka2601
16. jan 2022

@funys Ja by som sa chcela opýtať. Stahujeme sa v lete do Košíc a potrebujem pre syna škôlku pre deti s NKS. Kde je tá vaša?

funys
17. jan 2022

@majka2601 napíšte mi súkromnú správu prosím, ďakujem

deina79
17. jan 2022

@majka2601 odporucam sukromnu Evanjelicku na Furci, na Exnarovej, sice plati sa vela, ale stala za to 🙂

sensation
9. jún 2022

@valika_val ahojky chcela som sa z vami podeliť o tej škôlke ako to tam je keď ste tam dávali svoje dieťa ďakujem pekne