Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
taella
30. sep 2014
Toho roku sme využili možnosť a boli sa fotografovať pre charitatívny kalendár , z ktorého výťažok sa použije na rehabilitáciu v Adeli centre . Ak chcete aj takto podporiť Karolínku , tak kalendár je možné si objednať http://sk.appa.eu/karolina-migova/ kde na konci príbehu je červená lišta "Chcem podporiť kúpou kalendára 2015" a po vyplnení údajov , Vám kalendár bude zaslaný . Cena kalendára je 6,99 € , ak zadáte Karolínkine meno (Karolína Migová ) do objednávacieho formulára , tak určitá suma bude pripísané na jej účet a bude ich môcť použiť na rehabilitáciu v Adeli centre . Ďakujem všetkým , ktorí si tento kalendár zakúpite ;)
Zobraz celú správu
taella
20. jan 2014
Ak máte možnosť a chcete pomôcť , rada by som Vás poprosila o 2 % z daní z príjmov pre moju dcéru na jej ďalšie liečenie v Adeli centre v Piešťanoch . Bližie informácie : https://www.facebook.com/pages/Karol%C3%ADnka-M... alebo IP .
Zobraz celú správu
taella
17. apr 2013
Nájde sa niekto , kto ešte nedaroval 2 % z daní a bol by ochotný venovať ich mojej dcére na jej ďalšie liečenie v Adeli centre Piešťany ? mám čas ešte do konca apríla . Ďakujem .
Zobraz celú správu
taella
4. feb 2010
K+0 od 1. roka 30 fotiek
taella
12. aug 2009
Máme už polrôčik:slight_smile: 40 fotiek
taella
20. jan 2009
A sme na svete 49 fotiek