Máte skúsenosti so súkromnými jaslami v Bystrici?

adka12
22. dec 2010

Mamičky chcem sa opýtať, či vaše detičky nenavštevujú súkromné jasle alebo súkromnú škôlku v BB. Chcela by som vedieť, aké máte skúsenosti, aké sú tam ceny a tak... Ďakujem

petybon
1. jan 2011

Ahojte, som tu prvý krát a chcem Vám povedať, že moje dve detičky chodili do Jonathana Pudinga a som nadmieru spokojná. Majú dve triedy jednu pre drobce a druhú pre väčšie detičky. Je tam v jednej triede celkovo 12-15 detičiek a 3-4 pani učiteľky, majú úžasný program pre detičky, výlety, soľná jaskyňa, koníky, angličtina, špeciálna výtvarná, neustále niečo nové pre detičky a aj pre rodičov. Fakt sme boli velmi spokojní ale majú poradovník, pretože je u nich stále plno ale majitelky sa snažia vždy vijsť v ústrety. fungujú už 6 rokov takže majú skúsenosti. Maju stranku, takže sa to tam dá aj prečítať a aj dohodnúť stretnutie. Skuste jonathanpuding.sk alebo jaslebb.eu. Ak by som potrebovala ešte raz v živote umiestniť svoje dieťatko šla by som len tam. Chcela som Vám napísať lebo na tuto stránku som sa dostala náhodou a prečítala som si kolko máte problémov tak som chcela trošku pomôcť. Ahojte a dúfam, že som trošku pomohla

lucinka1104
30. máj 2011

@petybon a koľko by to bolo so stravou kde presne sýdlia dakujem

ladysunshine
6. jún 2011

Maminky, ak máte záujem o angličtinu pre detičky prirodzenou nenútenou metódou, kontaktujte ma. Môžte sa k nám prísť ZADARMO pozrieť na ukážkovú hodinu.

Ak chcete detičky učiť doma, radi Vás taktiež privítame, poradíme ako na to, požičiame knižočky, CDčka. Našim cieľom je osveta anglického jazyka prirodzenou metódou. Babyangličtina.

babyanglictina.sk

http://www.facebook.com/profile.php?id=10000200...