Materská škôlka Kaméliová a Hnilecká Bratislava - Vrakuňa

vikusjk
9. jan 2017

Ahojte maminy, máte/mali ste niektorá dieťa v škôlke na Kaméliovej, alebo na Hnileckej vo Vrakuni? Boli ste spokojné? Poteší akákoľvek recenzia 🙂
Ďakujem!

oncacka
20. aug 2020

Ahoj, vidím, že je to starší príspevok, ale možno nejakej maminke pomôže. Mala som syna na Hnileckej a som smutná z prístupu. Sláva informovanosť rodičov, lacný prístup učiteliek, uprednostňovanie "kamarátov"... Na webe dali malo fotiek aktivit s deťmi. Všimla som si skôr krok späť...

evaaaaa22
4. júl 2022

Dobrý den,

nemôžem nikde nájsť recenzie na MŠ Hnileckú, pred týždnom sme boli na zápise s malým a nemali sme vobec dobrý dojem z tejto školky (hlavne riaditeľky), môžete mi niekto prosím napísať Váš názor a skúsenosti s touto školkou? dakujem

moni_88
8. mar 2024

@evaaaaa22 dobrý deň ako dopadla nakoniec škôlka? Aka je prosím?

evaaaaa22
11. mar 2024

@moni_88 Dobrý deň,

super, malý tam chodí už druhý rok a naozaj máme skvelé učiteľky, vela programu, vystupenia, výlety - my sme velmi spokojní 🙂 Ak sa chcete opýtať na čokolvek konkrétne kludne sa pýtajte 🙂 čo sa týka tej riaditeľky tá je naozaj prísna a s detmi to nevie ale našťastie ona je na Kaméliovej a na Hnileckú chodí len výnimočne, ale zas viem že ona zabezpečuje všetky programy ako sú mliečny aj ovocný a tiež vybavuje divadielka, vystúpenia a tak - no každý je v niečom inom dobrý