Môže dieťa nastúpiť do škôlky skôr ako v septembri?

love232
30. apr 2014

Dobry den chcem sa spitat skusenjsich...moj maly ma v juny 3roky od septemtembra je priaty do skolky ..len by som sa chvela spitat neda sa niekde vybavit a je to vobec mozne aby nastupil skor? Budem rada za rady velmi pekne...nemusi zrovna do skolky kde bol prijaty len aby siel skor...dakujem
V Nitre

lorela
30. apr 2014

@love232 Záleží od riaditeľky konkrétnej škôlky. Teoreticky je to možné, pretože sú materské škôlky, ktoré prijímajú detičky od 2,5 roka. Treba chodiť a pýtať sa a... 😉

love232
autor
30. apr 2014

@lorela Dakujem ;)))% aspon za nadej

lorela
30. apr 2014

@love232 Tak držím palce 🙂

somjankad
30. apr 2014

@love232 zbehni za riaditelkou -vezmu ti ,ak budu mat miesto

love232
autor
30. apr 2014

@somjankad jhuuuj ako sa tesim v piatok hned behnem ;)))$

zuzanockamt
30. apr 2014

@love232 mne nastupil syn do skolky, ked mal rok a 11 mesiacov 🙂 😉

love232
autor
30. apr 2014

@zuzanockamt no hej len vy ste si to asi vybavili a ked sauvolnilo miesto..len ja chcem napr..teraz od pondelka ;)

zuzanockamt
30. apr 2014

@love232 nasa skolka berie deti od 2 rokov a ja ako zamestnanec ZS s MS mam narok na umiestnenie dietata v skolke

keiko33
30. apr 2014

@love232 no vek prekazkou nebude, ale ide o volne miesto. Dceru som mala nahlasenu od marca kedze 3 roky mala koncom februara. No v septembri ked syn nastupil do skolky, dcere bolo doma smutno, tak som sa isla opytat ci by ju nemohli vziat skor. No uz bolo po 15 septembri, tak mi riaditelka povedala, ze keby som prisla skor, tak by sa to dalo, ale uz odoslali pocet ziakov na ministerstvo, ze teraz by uz na nu nedostali prispevok. Ale medzitim jedno dieta vzali zo skolky, lebo este nebolo pripravene, tak mi ju zobrali od novembra.