Rozlúčkové posedenie pre predškolákov

leany
4. máj 2022

Ahojte maminky, mali vaše detičky večierok pre predškolákov? Boli na ňom aj rodičia, teda ak to bolo mimo pandémie? Skladali ste sa na klasické záležitosti, ako torta, balóny, kvety? Na čo ešte? Aj nejaké symbolické darčeky pre predškolákov, učiteľky, kuchárky, upratovačku? Ďakujem za zdieľané skúsenosti 😀 Lenka

marienka1989
4. máj 2022

Mám tri deti a ani jeden ako predškolák nemal žiadny večierok ani rozlúčku v podobe nejakej oslavy....posledný deň sme priniesli pani učiteľke kyticu a čokoládu, poprípade peknú sviečku voňavú, poďakovali sme sa za všetko a dovidenia...pravdu povediac by ma ani nenapadlo, že by mali mať večierok 😅

zuzanaete
4. máj 2022

U nas bola posledna besiedka a po nej bola grilovacka. Nieco zabezpecili ucitelky. Veci na grilovanie priniesli rodicia. Darceky dostali ucitelky.

chrobacik41
4. máj 2022

@leany moje obidve deti už sú veľkí mali rozlúčku v škôlke, krásne mali stoly prichystané , darčeky, kvetinky... program , všetci sme si poplakali aj s ucitelkami aj kuchárky, upratovačky, mám to v živej pamäti akoby to bolo teraz 😊

lienocka128
4. máj 2022

my sme sa ako rodicia predskolakov skladali.... kupovali sme tortu chlebicky aj nieco slane na oslavu.... plus darceky a kvety pre ucitelky.... predskolaci dostali od uciteliek nejake veci do skoly .... tento rok mam zase predskolaka a tesim sa ze sa uvolnili opatrenia a nepríde o rozlucku....

dennynkoo13
4. máj 2022

Syn mal minuli rok. Deti si pripravili básničky, pesničky, tance. Po vystúpení bola grilovačka + vypúšťanie lampiónov šťastia. Skladali sme sa na výzdobu a tortu tuším na grilovanie doniesol každý niečo. Deti dostali drobnosti od škôlky a pani učiteľky kyticu a dezert.

bucko555
4. máj 2022

Ja mám teraz predškolácku a bola by som rada keby niečo takéto mali predsa je to taká pekná rozlúčka zo škôlkou

cickamon
4. máj 2022

tak nasa skolka ma kazdorocne rozlucku s predskolakmi, rano idu do kastiela, tam dostanu diplomy, tasticky od primatorky, v skolke maju tortu nejake obcerstvenie, poobede je grilovacka s vonkajsim vecernym "kinom" kam pridu aj rodicia, surodenci a daju sa darceky ucitelkam a personalu a na konci deti maju nocnu prespavacku v skolke s ucitelkami 😀

pribinak
4. máj 2022

Syn ako predskolak mal rozlúčkovou party, deti urobili program, recitovali, spievali, tancovali a zahrali mini divadielko. Dostali darčeky, kvalitne farbičky, pero, knizku a coko.

Deti mali potom disco s programom, rôzne súťaže a odmeny.

Rodičia kúpili kvety pre učiteľky, odovzdali sme darček za celu triedu, niektoré deti dali ešte vlastnovyrobene darčeky, potom bola party.

Škôlka zabezpečila tortu pre deti, každý rodič niečo priniesol, od ovocia, pitia, koláčov, chlebíčkom, zákuskov, jednohubiek, drobnosti.

Bolo to suoe, syn na to ešte dlho spomínal. Predsalen bola to rozlúčka s MS, je to niečo iné ako len bežný koniec škol.roka.
Skladali sme dá po 20 EUR ale veľa rodičov kopec veci prinieslo

Deti este další deň dojedali sladkosti

jaga18
4. máj 2022

Neter bude mať klasickú rozlúčku, dostanú batoztek s nejakými drobnosťami s vysitym menom, chystajú program... Teraz sme jej platili 50 €, v tom sú aj fotky, tablo, darček učiteľkam, výzdoba... Vlani mal synovec, tam sme platili 20 plus asi 15 za fotky a tablo. Žiadna extra párty, doobeda posedenie, okolo obeda vystúpenie pre rodičov a koniec, okolo pol 2 už bol doma. Predpokladám, že neter bude mať tak isto.

giulliette24
13. máj 2022

Aktuálne plánujeme v našej triede rozlúčku z MS, keďže deti za 3roky poriadne nikde neboli, žiadne akcie, výlety ani exkurzie tým pádom sa mi rodičia poriadne nepoznáme rozhodli sme sa aspoň na rozlúčke urobiť párty. Skladáme sa 13ti po 25€ a bude z toho zaplatená výzdoba, dary pre učiteľky, torta, chruymky, tyčinky, jednohubky, možno nejaká detská atrakcia...