Skúsenosti so škôlkou Wonderland a Zvonček

svetluska03
13. máj 2014

Ahojte, dcera mala v januari 3 roky a uz vyse roka chodi do sukromnej MS v Zahorskej, ktoru idu od jula zatvorit. Rozmyslali sme, ze ju dame do MS Wonderland. Mate niekto s nou skusenosti? Niekde na fore som zachytila, ze sa platia 2 mesacne poplatky vopred? A co parkovanie? Da sa niekde pri skolke normalne zaparkovat? Boli sme sa tam pozriet vcera vecer a vyzeralo to dost zle, ziadne volne miesto 😒 Na druhej strane sa mi paci, ze maju aj zakladnu skolu, to by bola velka vyhoda... Pripadne sme este zvazovali, ze by sme malu dali do Zvonceka v Lamaci, ale nie som o tom celkom presvedcena... Mate niekto skusenost s touto skolkou? Dakujem za akukolvek info, ktora nam pomoze sa rozhodnut 🙂

svetluska03
autor
14. máj 2014

Chvalabohu nam skolku nezatvaraju, takze nemusime menit, huraaaa 🙂

natusik441
28. jún 2014

@svetluska03 my sme boli pozrieť a na 99% ak pondelok ma nepresvedčí ešte jedna kde sme dohodnutý pozrieť tak malinký bude chodiť tiež do zvončeka strašne sa mi páči prístup riaditeľa učiteľky aj priestor veľký priestranný čistý a vidieť že detičky ich máju radi.. perfektne umiestnená škôlka v slepej ulici v pokojnej časti a páčilo sa mi hlavne že tam majú čistučký vzduch čo sme boli pozerať škôlky a jasle strašný puch tam bol až mi bolo zle že tam by malo byť moje dieťa

svetluska03
autor
28. jún 2014

Zvoncek som mala ako jednu z finalnych moznosti, ale nebola som na 100% ma nepresvedcili... a kam sa ides este pozriet? V Stupave otvaraju novu skolku od septembra, neviem, ci to je pre teba vhodna lokalita.

svetluska03
autor
28. jún 2014

Zvoncek som mala ako jednu z finalnych moznosti, ale na 100% ma nepresvedcili... a kam sa ides este pozriet? V Stupave otvaraju novu skolku od septembra, neviem, ci to je pre teba vhodna lokalita.

trpezliva
28. jún 2014

@samika napis im o wonderlande ;).

vvia
4. feb 2015

Wonderland skusenosti?