Snáď nám škôlky a školy nezavrú

boruska80
16. sep 2020

Myslíte že zavrú škôlky a školy. Keby áno tak neviem čo budem robiť. Nemám nikoho kdo by mi pomohol s deťmi. Pracujem na plný úväzok a tiež manžel. A pochybujem že by zase bolo očr. Proste mám z toho strach

h2
16. sep 2020

@boruska80 Nemôžu zavrieť škôlky a školy bez toho, aby nebolo OČR.
Nikto nevie, čo prinesie budúcnosť...

janka54321
16. sep 2020

Keď sa opäť zavrú školské zariadenia,tak v tom prípade bude musieť byť OCR

deti95060810
16. sep 2020

nezavrú...ak niekde zavrú tak len na krátky čas a lokálne.... Skôr nechajú doma stredné školy a druhý stupeň - aby nemuseli platiť pandemické OČR... čo je logické, však kde brať e....😉

monicka144
16. sep 2020

Nemyslim si, ze by zas proste celoplosne zavreli vsetky skoly, len tam kde sa proste ta pliaga objavi. Ak tak budes mat pandemicku ocr

mogaa
16. sep 2020

@boruska80 pandemické OCR sa nechajú len ak bude zavreté zariadenie(škola,škôlka,príp.daná trieda)na odporučenie hygienika....plošne sa nebudú zatvárať , možno v zime na určité kritické obdobie -ale podobne ako to bolo pri chrípkových prázdninách - čiže max.na 2-3týždne možno mesiac....ale už to nebude ako predtým, žiadny rodič nie je schopný plnohodnotne nahradiť učiteľa, nehovoriac o tom že online výučba nie je možná pre všetkých žiakov.....

sara07
16. sep 2020

ak budú zatvarat tak prvé pôjdu stredné školy a druhy stupen aby stiahli pohyb ludi
inak 3 ročne si samé vyžaduje ruško ale frajer 11 ročny aby som ho napominala asi tak
v autobuse všetci na prostest pod nosom takže ano chápala by som to
a tieto "polodetičky" v podstate môžu fungovat samé doma bez očr a ked nevedia čo so sebou nech sa učia doma zavreté asi tak
lebo narvaty autobus/ vlak ked ich upozorníš ti odvrknu že si vtipna a čo sa tam budem rozčulovat , šofer začne jančit daju si o 10 sec zase dole asi tak , domov v hlučiku lebo ciga v každej papuli ale hlavne že v škole su v ruškach