• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

19. januára 2011 
nasi uz nemaju ziadne aktivity, len o tyzden besiedka. predsklolaci sa nejako zvlast nelucia. rodicia vsetkych tired donesu napecene a picnikuje sa vonku. dufam, ze bude dobre pocasie.
18. jún 2009 o 06:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rozlúčka bola nádhernáááá aj slzičky boli
19. jún 2009 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrea, tak ti verim tie slzy emoticon emoticondaj fotky a popis detaily emoticon emoticon ........u nas je rozlucka prelozena o tyzden, dnes ideme synovcovi, vreckovky mam nachystane, on mal tie iste ucitelky styri roky, to bude placu emoticon emoticon emoticon

nas Mato ma tento rok nove ucky, tak to mozno nebude take dojimave emoticon rozhodla som sa, ze na rozlucke im dam Milka cokoladu, to srdiecko, a kvety posledny den v skolke emoticon matko im chce nieco nakreslit emoticon
19. jún 2009 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ukana vy ste sa rodičia neskladali na darček?
my sme dali každej učiteľke 25 ruží-od každého dieťaťa jednu plus taký balíček.v balíčku bol dezert, vonná sviečka a hrnček s figurkou učiteľky pred tabuľou a napisom najlepšej učiteľke. bolo to veľmi milé. riaditeľke sme dali kyticu a upratovačkam každej po veľkom dezerte a jednej ruži. upratovačky mali veľku radosť, vraj sa im to ešte nestalo aby aj oni niečo dostali.
19. jún 2009 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrea, neskladali......... emoticon aspon o nicom neviem emoticon
19. jún 2009 o 10:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nás boli poverené 4 mamičky výberom peniažkov a jedna to mala pod palcom.
19. jún 2009 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som nahodila fotoše z rozlúčkovej
20. jún 2009 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrea, krasne fotky, my sme boli vcera synovcovi na besiedke, matko polovicu pesniciek odspieval s nimi, lebo sa ucili tie iste emoticon ..........na konci decka nastupili pozovat na spolocnu fotku rodicom, az doma som si vsimla, ze nas Matko je medzi nimi, v tom chaose , ked deti davala ucka dokopy, rodicia cvakali, pobehovali, som si to ani nevsimla, az doma, ked sme na PC pozerali fotky a v strede nase dieta emoticon

Fillipko je riadne vysoky, kolko meria? matko ma 122cm a 25 kg emoticon Tami aka slecna modrooka emoticon emoticon .....tie letecke dni boli v Presove?
20. jún 2009 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ukana- no sila, xixixixi vidno, že Maťko sa adaptuje úplne skvele emoticon emoticon emoticon
20. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bibi, ahoj, ano, az moc emoticon .............rano sme mali operaciu, trhala som mu horny zub, tak je strbavy, strasne je to mile........Filipko ako v skolke? pacili sa mu hasici?..... emoticon
20. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
letecky deň alebo presnejšie aerovíkend je na košickom letisku. akurát je hrozna zima dnes a fúka silný vietor tak si to moc neužili. neviem koľko meria filipko ale je vysoký na svoj vek. aj tami je vysoka na svoj vek.
20. jún 2009 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ukana- ahoj emoticon emoticon . Hasiči boli vraj fajn, od štvrtku chce byť teda aj hasičom emoticon . Vraj aj bol mokrý, ale nemusel sa prezliekať do suchého emoticon

andrea- aj môj Fifi je dosť vysoký, výšku presne neviem, ale kupujem mu už tepláčky cherokee na 5-6 r a to má zajtra "len" 3 a 3/4 roka. Alexík je zase trošku menší, ale stále je v tabuľkovej norme, hoci labky má extrémne malinké, nosí č.20 emoticon . v jeho veku mal Fifko už 24 emoticon
20. jún 2009 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čo to?
22. jún 2009 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ukana už len dva dni a mame doma školákov emoticon
24. jún 2009 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja dnes idem plakat na besiedku emoticon emoticon ............este prazdniny budu, to su este skolkari..... emoticon Filipko je cez prazdniny doma? tamarka ide od septembra do skolky, ci este pockas?.........zajtra hodim fotky emoticon
24. jún 2009 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ukana- tak ako,smoklila si? verím, že nie, veď si už mamina školáčika emoticon emoticon
24. jún 2009 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tami je nahlásená od septembra ale ešte nie som na 100% rozhodnutá kedy presne nastúpi. ked tak len na 2-3 hodky denne. filipko bude cez prázdniny doma. dnes mali vystúpenie z muzikalovej prípravky, bolo to super. zistila som že filipko ma rytmus a išlo mu to tak perfektne že som naňho bola hrdá.
24. jún 2009 o 23:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nesmoklila som, len sme sa smiali, na zaver dostali knizku s venovanim a nas Mato sa hadal s riaditelkou, ze on uz taku ma a NEPOTREBUJE emoticon emoticon ............O psickovi a macicke................ emoticon spieval zasa najhlasnejsie, prekrical vsetky deti, suslal, lebo nema horny zub, no posmiali sme sa................ emoticon
neviem, ci vam to pojde zobrazit emoticon
http://picasaweb.google.sk/ukavavuka/MatkoBesiedka?authkey=Gv1sRgCJ7h48PAkMaZwwE&feat=email#
25. jún 2009 o 07:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrea, super, ze Filipko ma hudobny sluch, ide aj na hudobnu chodit?..........nas Matko rad spieva, ale dost falosne emoticon .............
25. jún 2009 o 08:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano bude na flautu. ale až cca od 3-4 triedy na zakladnej. teraz má to karate a keby sa nam vošla do programu aj tá muzikalova tak by som bola rada.
25. jún 2009 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrea- no super, môj Fifko má zase absolútny hudobný hluch emoticon emoticon , to skôr Alexík si vyťukáva na klavíriku emoticon

ukana- sa smejem, teda, Maťko sa ti ozaj nestratí v živote. emoticon
25. jún 2009 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj maminky školkových dětiček,mám na vás dotaz??Nosí i děti ze školek učitelkám kytičku???pokud už se to někde probíralo,omlouvám se za zabedněnost emoticon .
25. jún 2009 o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. jún 2009 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nety, ano nosime aj v skolke, obom ucitelkam po kvietku emoticon
25. jún 2009 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak fifi šiel dnes do škôlky posledný krát. plakala emoticon som aj s učiteľkami a ten môj ťuťo na nás kukal že čo sa deje emoticon ale podakoval sa pekne. dal ružičku a povedal "dakujem za všetko" bola som na neho hrdá. a už teraz sa trasiem na september ako to zvládne.
26. jún 2009 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Leo mal dnes besiedku a kvazi rozlucku. lebo on este zostava v juli so zopar detmi v letnej skolke. tiez mi bolo smutno, ale neslzila som tentokrat. pofotila som ho s ucitelkami aj s naj kamosmi. aj ja som zvedava ako sa bude tvarit v septembri v tej skole (teda v pripravnej triede). ale urobila som si zadne vratka a keby to bol velky problem hlavne s tou dochadzkou, supnem ho naspat. a mame este rok na rozmyslenie, do ktorej skoly. emoticon
26. jún 2009 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a ja som isla do skolky dnes ako Mikulas nabalena. Bonbony a cokolady pre 7 uciteliek a majitelke kvety. vybavila som tak cely personal, kedze tam mam 2 deti. emoticon
26. jún 2009 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj prosím nevíte někdo jestli může být dítě zapsaný ve dvou školkách nebo školách? Třeba když se rodiče rozvedou a starají se o dítě střídavě že by jeden týden chodilo do jedný školky a druhej zase do druhý? Sama si myslím že to možný není ale potřebovala bych to vědět přesněji. Děkuji
26. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak toto možne nieje aspoň u nás na SK určite
26. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
suzamen, urcite sa to neda.......... emoticon
27. jún 2009 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš