Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

arabeska
5. júl 2006

ahojte maminky,ste tu aj take s vacsimi detickaami??ake s te spokojne zo skolkou?ako ju vnimaju vase deturence? 😉

renca3
18. jún 2009

nasi uz nemaju ziadne aktivity, len o tyzden besiedka. predsklolaci sa nejako zvlast nelucia. rodicia vsetkych tired donesu napecene a picnikuje sa vonku. dufam, ze bude dobre pocasie.

andrea.m
19. jún 2009

rozlúčka bola nádhernáááá aj slzičky boli

ukana
19. jún 2009

andrea, tak ti verim tie slzy 😢 😔daj fotky a popis detaily 😉 😉 ........u nas je rozlucka prelozena o tyzden, dnes ideme synovcovi, vreckovky mam nachystane, on mal tie iste ucitelky styri roky, to bude placu ☹ 😢 😅

nas Mato ma tento rok nove ucky, tak to mozno nebude take dojimave 😅 rozhodla som sa, ze na rozlucke im dam Milka cokoladu, to srdiecko, a kvety posledny den v skolke 😉 matko im chce nieco nakreslit 😕

andrea.m
19. jún 2009

ukana vy ste sa rodičia neskladali na darček?
my sme dali každej učiteľke 25 ruží-od každého dieťaťa jednu plus taký balíček.v balíčku bol dezert, vonná sviečka a hrnček s figurkou učiteľky pred tabuľou a napisom najlepšej učiteľke. bolo to veľmi milé. riaditeľke sme dali kyticu a upratovačkam každej po veľkom dezerte a jednej ruži. upratovačky mali veľku radosť, vraj sa im to ešte nestalo aby aj oni niečo dostali.

ukana
19. jún 2009

andrea, neskladali......... 😒 aspon o nicom neviem 🙄

andrea.m
19. jún 2009

u nás boli poverené 4 mamičky výberom peniažkov a jedna to mala pod palcom.

andrea.m
20. jún 2009

tak som nahodila fotoše z rozlúčkovej

ukana
20. jún 2009

andrea, krasne fotky, my sme boli vcera synovcovi na besiedke, matko polovicu pesniciek odspieval s nimi, lebo sa ucili tie iste 😅 ..........na konci decka nastupili pozovat na spolocnu fotku rodicom, az doma som si vsimla, ze nas Matko je medzi nimi, v tom chaose , ked deti davala ucka dokopy, rodicia cvakali, pobehovali, som si to ani nevsimla, az doma, ked sme na PC pozerali fotky a v strede nase dieta 😀

Fillipko je riadne vysoky, kolko meria? matko ma 122cm a 25 kg 😵 Tami aka slecna modrooka 😉 😉 .....tie letecke dni boli v Presove?

bibinka
20. jún 2009

ukana- no sila, xixixixi vidno, že Maťko sa adaptuje úplne skvele 😀 😀 😀

ukana
20. jún 2009

bibi, ahoj, ano, az moc 😀 .............rano sme mali operaciu, trhala som mu horny zub, tak je strbavy, strasne je to mile........Filipko ako v skolke? pacili sa mu hasici?..... 🙂

andrea.m
20. jún 2009

letecky deň alebo presnejšie aerovíkend je na košickom letisku. akurát je hrozna zima dnes a fúka silný vietor tak si to moc neužili. neviem koľko meria filipko ale je vysoký na svoj vek. aj tami je vysoka na svoj vek.

bibinka
20. jún 2009

ukana- ahoj 😀 😀 . Hasiči boli vraj fajn, od štvrtku chce byť teda aj hasičom 😅 . Vraj aj bol mokrý, ale nemusel sa prezliekať do suchého 😀

andrea- aj môj Fifi je dosť vysoký, výšku presne neviem, ale kupujem mu už tepláčky cherokee na 5-6 r a to má zajtra "len" 3 a 3/4 roka. Alexík je zase trošku menší, ale stále je v tabuľkovej norme, hoci labky má extrémne malinké, nosí č.20 😅 . v jeho veku mal Fifko už 24 😎

andrea.m
22. jún 2009

čo to?

andrea.m
24. jún 2009

ukana už len dva dni a mame doma školákov ☹

ukana
24. jún 2009

ja dnes idem plakat na besiedku 😢 😢 ............este prazdniny budu, to su este skolkari..... 😅 Filipko je cez prazdniny doma? tamarka ide od septembra do skolky, ci este pockas?.........zajtra hodim fotky 😉

bibinka
24. jún 2009

ukana- tak ako,smoklila si? verím, že nie, veď si už mamina školáčika 😀 😀

andrea.m
24. jún 2009

tami je nahlásená od septembra ale ešte nie som na 100% rozhodnutá kedy presne nastúpi. ked tak len na 2-3 hodky denne. filipko bude cez prázdniny doma. dnes mali vystúpenie z muzikalovej prípravky, bolo to super. zistila som že filipko ma rytmus a išlo mu to tak perfektne že som naňho bola hrdá.

ukana
25. jún 2009

nesmoklila som, len sme sa smiali, na zaver dostali knizku s venovanim a nas Mato sa hadal s riaditelkou, ze on uz taku ma a NEPOTREBUJE 😀 😀 ............O psickovi a macicke................ 😀 spieval zasa najhlasnejsie, prekrical vsetky deti, suslal, lebo nema horny zub, no posmiali sme sa................ 😉
neviem, ci vam to pojde zobrazit 😅
http://picasaweb.google.sk/ukavavuka/MatkoBesie...

ukana
25. jún 2009

Andrea, super, ze Filipko ma hudobny sluch, ide aj na hudobnu chodit?..........nas Matko rad spieva, ale dost falosne 😅 .............

andrea.m
25. jún 2009

ano bude na flautu. ale až cca od 3-4 triedy na zakladnej. teraz má to karate a keby sa nam vošla do programu aj tá muzikalova tak by som bola rada.

bibinka
25. jún 2009

andrea- no super, môj Fifko má zase absolútny hudobný hluch 😀 😀 , to skôr Alexík si vyťukáva na klavíriku 😀

ukana- sa smejem, teda, Maťko sa ti ozaj nestratí v živote. 😉

nety
25. jún 2009

Ahoj maminky školkových dětiček,mám na vás dotaz??Nosí i děti ze školek učitelkám kytičku???pokud už se to někde probíralo,omlouvám se za zabedněnost 😀 .

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

ukana
25. jún 2009

nety, ano nosime aj v skolke, obom ucitelkam po kvietku 🙂

andrea.m
26. jún 2009

tak fifi šiel dnes do škôlky posledný krát. plakala ☹ som aj s učiteľkami a ten môj ťuťo na nás kukal že čo sa deje 😀 ale podakoval sa pekne. dal ružičku a povedal "dakujem za všetko" bola som na neho hrdá. a už teraz sa trasiem na september ako to zvládne.

renca3
26. jún 2009

Leo mal dnes besiedku a kvazi rozlucku. lebo on este zostava v juli so zopar detmi v letnej skolke. tiez mi bolo smutno, ale neslzila som tentokrat. pofotila som ho s ucitelkami aj s naj kamosmi. aj ja som zvedava ako sa bude tvarit v septembri v tej skole (teda v pripravnej triede). ale urobila som si zadne vratka a keby to bol velky problem hlavne s tou dochadzkou, supnem ho naspat. a mame este rok na rozmyslenie, do ktorej skoly. 😉

renca3
26. jún 2009

no a ja som isla do skolky dnes ako Mikulas nabalena. Bonbony a cokolady pre 7 uciteliek a majitelke kvety. vybavila som tak cely personal, kedze tam mam 2 deti. 🙂

suzamen
26. jún 2009

Ahoj prosím nevíte někdo jestli může být dítě zapsaný ve dvou školkách nebo školách? Třeba když se rodiče rozvedou a starají se o dítě střídavě že by jeden týden chodilo do jedný školky a druhej zase do druhý? Sama si myslím že to možný není ale potřebovala bych to vědět přesněji. Děkuji

andrea.m
26. jún 2009

tak toto možne nieje aspoň u nás na SK určite

ukana
27. jún 2009

suzamen, urcite sa to neda.......... 😒