Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

arabeska
5. júl 2006

ahojte maminky,ste tu aj take s vacsimi detickaami??ake s te spokojne zo skolkou?ako ju vnimaju vase deturence? 😉

andrea.m
5. dec 2008

bibi a ako dlho ťa ten pravý bok pobolieval? kamienkov som mala kopu a našli mi ich náhodou ked som ochorela z nadmerného vyčerpania a začali ma vyšetrovať od hlavy po päty. ale to je na dlhu debatu. len ja si teraz dosť namýšľam ked ma v tom pravom boku zabolí či tam nemám nejaký zápal alebo čo. a pritom ma tam zabolí len občas,fakt po veľkej námahe alebo veľmi nevhodnom jedle (diétu už nedržím tak prísne ako prvé 2 mesiace)

bibinka
5. dec 2008

bok ma bolel ako keby som tam mala modrinu, neviem to tak presne popísať, bo si už ani riadne nepamätám 😅 máš ip.

andrea.m
6. dec 2008

dobre ránko.

mikuláš prišiel? k nám áno a musela som trošku skorigovaťnájazd na balíčky aby ich bruška neboleli.

lasenka
6. dec 2008

andrejka - to ja podobne 😉 k nam prisiel vcera do skolky, vecer k babke a dnes si Matko nasiel plne cizmicky doma... no obmedzila som sladkosti na minimum, a tak si nasiel viac ovocia 😵 a dokonca aj zubnu pastu, kefku a poharik s motivom McQueen 😅

andrea.m
6. dec 2008

filipko dostane zubnú súpravu na vianoce. s motívom spiderman.

lenand
7. dec 2008

čavte tak mi mame oslavu už za sebou a plnu detsku drakou a dinosavrou rano chodíl u nás mikuláš tieš sme to obmedzili na sladkosti a pohariky s motivom mcqueen 😅 ale poobede sme už oslavovali narodeniny tak to už bolo bohatšie mame spidermena na motorke vlačik thomas s kolajnicami a puzlle mcquenn a samozrejme od krneho oblešenie na postel spiderman a od krsnej nové auto a super tepakovu do skolky a od kamaratou drakou a dinosavrou aj s nimi v noci spal 😀

lasenka
7. dec 2008

andrea - Matko ma spidermanovu supravu v skolke 😉

lenand - Oliverkovi oneskorene ale predsa vsetko NAJ 😉 a po com tuzi Oliverko? po bracekovi alebo sestricke? Bola u vas krstna? myslim ze je nou Martina Š., nie?

andrea.m
7. dec 2008

tak oliverkovi všetko naj naj naj k narodeninám. on má na mikuláša?

lenand
7. dec 2008

oliverko tuži po sestričke a bola u nas aj krsna samozrejme dobre myslíš martinu 😉

inač dakujem za oliverka za blahoželania a olivrerko sa narodil na mikulaša to je naš najkrajší mikulášsky darček 😵

andrea.m
8. dec 2008

lenand že som taká drzá tá martina vaša krstná to je šimkovičová či šindlerová. odpusť mi moju neukojiteľnú zvedavosť pls. 😉

lasenka
8. dec 2008

andrea - 😀 no, je to moja kolegyna ale nepodoba sa ani na jednu 🙂 ty mas rovnakych krstnych rodicov pri svojich detoch ci roznych?

andrea.m
8. dec 2008

ja rovnakých.krstná je rovesníčka od nás z dediny ktorej som niesla do krstu obe jej deti ja a krstný je môj brat.aj ked v tamarkinom prípade ho zastúpil mladši brat aby sa nemusel trepať z mladej boleslavi ale na papieri je ten starší

ukana
9. dec 2008

ahojte. Oliverkovi dodatocne vsetko naj...

andrea.m
10. dec 2008

Filipko má dnes generálku na zajtrajšiu Vianočnú besiedku, ale niečo naňho lezie tak dúfam, že do zajtra vydrží.By som tie učiteľky prepásala ináč. Predstavte si že v tokomto počasí chodia každý deň von a to štýlom že ich vyženú na školský dvor a tie deti tam v piesku, na šmýkalke a ktovie kde všade a učiteľky stoja a trkocu.Mam z toho riadne nervy.Ved len nedávno prekonal laryngitídu a už je zase nachladený.

lenand
10. dec 2008

filipkovy skore uzdravenie mi sme dnes tiež ostali doma s nadchou tak uvidíme ako bude zajtra v noci nemohol spat zle sa mu dýchalo ☹

ukana
10. dec 2008

jaj, choroby zasa ☹ ☹ ☹ Nasi chodia teraz viac na prechadzky, v skolke im lepia v satni nove linoleum, tak je tam smrad, tak su cele dopoludnie von 😉 Teda dnes uz v pohode, ale skrinky zo satne su natlacene v malej chodbicke, tak sme sa tam rano tlacili a prezliekali deti v bojovych podmienkach 😎 Mohli to lepit radsej cez prazdniny, ved bude skolka 2 tyzdne zavreta 😠

andrea.m
10. dec 2008

ukana nič si z toho nerob. V našej škôlke sa celý september maľovalo 😠 Tiež neviem kde boli celé letné prázdniny.

lenand
10. dec 2008

tak to mate pravdu lebo aj v našej školke sa teraz preraba mali tam také velke presklené tabule a tie teraz vyhodili a zamurovali to a dali tam male plastové okno a to mohli robit aj v lete ked bola školka na 3 tyždne zavretá ale asi to tak vypadá že sa najlepšie preraba za chodu školky ☹

ukana
10. dec 2008

lenand, ja som to pochopila tak, ze ku koncu roka treba este minut peniaze, castokrat by im zrejme prepadli po Novom roku....tak trpime, aby mali deti krajsiu skolku 😒 🙂

lenand
10. dec 2008

asi to tak akosi bude ale aspon im bude teplejšie lebo cez tu sklenenu stenu riadne tahalo 😉

renca3
10. dec 2008

aj ja si myslim, ze sa snazia pominat peniazky urcene na kontretny ucel. aj tie z 2% dane treba pouzit, ak ste prispievali.
nasi maju besiedku az na buduci tyzden. snad vydrzime v zdravi. velmi by som chcela na nu ist pozriet.
aj mensi bude mat, tak neviem, co tam bude robit ten. lebo to bude len 3. tyzden v skolke. predpokladam, ze ked ma zbada, pobezi ku mne a nic. uvidime.

andrea.m
10. dec 2008

reni na to sa priprav 😀 u nás tak dopadla filipkova 1 vianočná besiedka.jak nás zbadal vbehol do hľadiska a bolo 😀 minulý rok ju zmeškal lebo bol chorý tento rok premarodoval šarkaniadu aj heloween tak snád do zajtra vydrží. 😖

lenand
11. dec 2008

Tak mi mame v školke besiedku v utorok tak sa tešime 😵

anesim
11. dec 2008

Ako máte cez Vianoce otvorenú resp. zatvorenú škôlku? 🙂 my od 24.12 a deti nastupujú 7.1, ale veľa detí je už odhlásených aj 22 a23.12 🙂

andrea.m
12. dec 2008

tak fotky z včerajšej besiedky mám v albume môžte kuk.
ja ešte ani neviem odkedy maju prázdniny,ale musím kuk.
nejak ma to zatiaľ neinteresuje kedže som aj tak doma.

lasenka
12. dec 2008

jeeeeej, Andrejka, kraaaaasne 😉 musela si byt pysna 🙂
aj my mame besiedku v utorok, tak ako Lenand 🙂

andrea.m
12. dec 2008

veru som bola. aj mi slza vypadla. ako anjelíci boli. veľmi som ľutovala že nemáme kameru, ale aspoň do mobilu sme si tie deťúšiky nahrali. 🙂

lasenka
12. dec 2008

presne tak, aj mne pri takych akciach slzicky tecu, hlavne v momente, ked mi Matusko medzi tolkymi detickami este zamava alebo posle pusinku 😉

bibinka
12. dec 2008

andrea- krásne foto, aj ja chcem už slziť na besiedkach 😀 😀 😀 😀

renca3
12. dec 2008

andrea...podareni su v tych kosielkach. nasi maju prist obleceni celi v bielom. vraj budu akoze snehuliaci.
mne tiez hned slzia oci, ked ich vidim a pocujem. 🙂