Súkromná škôlka Krtko a Mercury v Bratislave - skúsenosti

monihany
27. nov 2014

Ahojte maminy. Prosím, nemáte niektorá aktuálne skúsenosti s niektorou z týchto dvoch škôlok? 🙂

sendym
26. jan 2015

Ahoj .My ideme dat maleho do Mercury 🙂

monihany
autor
27. jan 2015

ahoj. dakujem. aspon jedna odpoved 🙂 a mas na nich nejake odporucania?

nikam
27. jan 2015

@monihany Ja som sa v Krtkovi bola pozriet aj so syncekom a skolka sa mi pacila - ucielky, pristup, vybavenie. Nastupil vsak inde, takze ako to realne je, Ti nepoviem.

monihany
autor
27. jan 2015

@nikam Dakujem za odpoved 🙂

sendym
13. feb 2015

@monihany Ahoj,prepac mne vobec neukazalo ipozornenie,az teraz vidim,ze si mi pisla.Este mas zaujem o nejake info?

monihany
autor
20. feb 2015

@sendym Ahoj. Dakujem, ak mi napises nieco o tejto skolke, budem rada.

nana207
19. aug 2021

@sendym ahoj mozem aj ja info o tejto skolke? Mercury?

begy1986
25. jún 2022

@sendym dobry den, prosim mohli by ste aj mne prosim poslat Vase recenzie na skolku Mercury? dakujem pekne

nana207
26. jún 2022

@begy1986 ahoj neviem ci pomozem ale skusala som tam dostat syna lebo je nablizsie k nasmu bydlisku. K obhliadky skolky som sa dostala asi po 3 telefonatoch. Ked som tam dosla tak ma privitala sekretarka, riaditelka sa ani neunuvala dojst. Vzala mi ho ucitelka na 2 hod do triedy sa pohrat aby ho akoze ohodnotila a ze potom sa vyjadria podla jeho spravania a hodnotenia, ci sa tam hodi. Dodnes sa neozvali. Bola som tam v auguste 2021 a skolka prazdninovala, takze tam nemali ziadne deti vtedy. Ked som sa pytala na kruzky, povedali mi, ze oni nic neorganizuju pre deti. Cize ziadna anglictina, vylety, sport atd. Takze v skratke som to zhodnotila, ze ak nie som bohata, oblecena v prade a porsche v garazi ,tak o vas ani nezakopnu. Cista spodina pre mna a som rada ze tam nechodi nakoniec. Vzali ho do kids paradise, sice daleko ale spokojnost maximalna.