Súkromná ZŠ na Mládežníckej v Banskej Bystrici. Info?

maca793
2. feb 2007

ahojte baby, neviete mi podať nejké informácie ohľadne tejto školy? platia sa tam nejaké mesačné poplatky? na akej báze fungujú triedy? máte nejaké skúsenosti alebo vaši známi s touto školou? Ďakujem

alysea
26. feb 2007

Ahoj maca,pokial ja viem, tam je len osemrocne a stvorocne gymnazium a nie zakladna skola. Je bud umelecke alebo bilingvalne - spanielsky jazyk. Ja som tam chodila na stvorocne, vtedy sme neplatili, ale uprimne, svoje dieta by som tam nedala. Je tam nie prave najlepsie vedenie-Ked sa niekto velmi angazuje maju tendenciu po nom sliapat miesto toho aby ho podporovali.Myslim, ze su v BB aj lepsie skoly. Skus nieco pozriet cez google, ale mne vzdy vybehol len gympel.

maca793
autor
28. feb 2007

ahoj už druhý rok je tam aj súkromná ZŠ, bola som tam deti zapísať s prosttredím som bola spokojná, máme to len 2 min. od domu. neplatili sme nič len 300,-sk na základný balíček pre deti robí sa to na každej škole. ináč ďakujem že si reagovala.

alysea
2. mar 2007

No tak to je pre mna novinka, zase som o nieco mudrejsia 😉 Ja sa momentalne rozhodujem , ktoru skolku si vyberieme, na skoly mame cas, ale dobre vediet, ze ty tam davas svoje kocky aspon nam potom povies, ci si spokojna. pa

maca793
autor
2. mar 2007

alysea prosím ťa nevyber si hlavne škôlku na ńovej ulici je to hrôza s deťmi nikde nechodia ráno dáš dieťa do škôlky čistučké a z tade ide ako cigáň. ani neviem v ktorej časti bývaš ak si z fončordy kamoška má super skúsenosti zo škôlkou na tulskej ulici s deťmi tam chodia na rôzne výlety a dokonca aj do soľnej jaskyne. tu na novej sa deťom nijako extra nevenujú ja to teda nevidím. konečne len 4 mesiaca a máme škôlku za sebou. pa

alysea
3. mar 2007

maca dakujem za info, o tejto skolke som fakt este nic pozitivne nepocula. Ja byvam na Moskovskej, tak zvazujem Tulsku alebo Salgotariansku. Hlavne mi ide o bezpecnost, lebo nas maly je dost aktivny- niekedy az hyperaktivny, tak aby ho ustriehli 😉

maca793
autor
3. mar 2007

ja bývam na družby na koľkátke moskovskej bývaš? býva mi tam najkamoška malého daj na tulskú máš to bližšie ani na salgotariáne nie je zlé mne tam Maťka chodila mesiac, keď mali dovolenku a veľmi sa jej to páčilo. mne sa páči hlavne na tulskej okolie.

alysea
3. mar 2007

Moskovska 5, pri Mexickej. Ved to, ze Tulska je blizsie, ale na Salgotarianskej mi uci kamoska, no fakt neviem, nechcem sa uponahlat ani s tym, kedy ho dat do skolky, joj to je dilema.Asi by som mala menej prezivat taketo veci, ale co ak sa mu tam nebude pacit, ja si vsetko komplikujem.

maca793
autor
3. mar 2007

to je v pohode stres náš každodenný. ja som si myslela, že keď mi končí materská tak deti nemusím ísť zapisovať do škôlky. opak bol pravdou. nikto mi nepovedal, že to sa robí aj rok dopredu. ale nakoniec som našla voľné miesto na novej zo začiatku to bolo fajn, ale z roka na rok to išlo dolu vodou. neviem, či len v triede, kde chodia dvojičky. ja mám taký dojem, že tam nič nerobia. dokonca, aj keď prší, tak s deťmi idú na dvor von a to pod strechu. no nie je to choré? alebo na terasu do hornej triedy. neviem, čo robia cez deň, už dávno som tam nevidela nové výtvory detí, nepočula som novú pesičku, básničku, riekanku... 😒
aj predškolské deti mali ísť pozrieť do školy, a neboli. možno pôjdu z jari. ja som si myslela, že pôjdu pozrieť do školy vtedy, keď sa robia zápisy prvákov.
aj doma, čo mám knižočky zo škôlky tam píšu nezmysly a klamstvá. moje deti chodili reprezentovať škôlku v súťažiach v speve, ale ako náhle som porodila a deti prestali na istý čas chodiť do škôlky tak si našli náhradu. aj teraz mali ísť na nejaké vystúpenie, deťom vraveli, že pôjdu a nakoniec išli iné deti a mojim povedali, že nechodili dlhší čas do škôlky a pesničky sa nenaučia. ja som to vedela asi 1,5mesiaca dopredu, že bude súťaž v speve. oni si znáď myslia, že deti sú blbé a nič a za ten čas nenaučia. aj vystupovať mali ísť na jarmoku, to chodili do škôlky 2 týždne. učiteľka mi povedala, že oni nepôjdu, lebo nevedia pesničky. bola som tam pozrieť, speivali pesničky čo sa učili a moje drobce to vedeli. takže som si z toho spravila svoj názor. učiteľka dostala alergiu na nás a moje deti a teraz už len čaká, kedy z tade vypadneme. dokonca som bola svedkom, ako bila deti a len čo ma zbadala, všetko bolo ťuťu-muťu.
ak by si sa chcela stretnúť, môžeme. ja bývam na družby 29. zavolať by somti nemala ako, lebo nemám kredit, lepšie povedané, nemám si za čo nabiť.
aj tak ti dám moje tel. číslo:0908897426
tak sa zatiaľ maj ja sa zajtra vraciam domov a konečne baby pôjdu do škôlky a ja si s malou oddýchnem.
napíš niečo o sebe a o tvojom čertovi. pa macka dobrú noc 😅

alysea
3. mar 2007

Tak to su riadne mrachty, sestrine dvojicky tam chodili tiez, ale len kratko, tak nemali nejak zvlast zole ale ani dobre pocity, akurat som si vsiml, ze naozaj boli pri odchode vzdy ako smetiarky spinave/nic proti smetiarom/Ked budem mat volne minuty ozvem sa.zatial pa

alysea
3. mar 2007

Jaj a ja, no vydata, studentka a inak nic moc a Petko certisko ukecany vsak ak dame stretko uvidis.

maca793
autor
3. mar 2007

ja som rozvedená a sama na 3 deti
dvojičky mám z bývalým ex a toto najmenšie s bývalým priateľom, ktorý býva na moskovskej 18.!!!!!! 😉
budem rada, keď si dáme stretko, aspoň nám trošku ujde čas 🤐

alysea
3. mar 2007

Ja to o tebe viem, niekde si to pisala, uz presne neviem v ktorej teme, ale citala som to. No to s tym casom, vlecie sa , som rada, ze nie som sama co mam take pocity. Aj ked ja momentalne zarezavam do skoly, ale cez den sa pri malom neda, tak len po veceroch - ak sa dokopem a nebrazdim konika 😀 Dohodneme sa, vsak to mame blizko

maca793
autor
3. mar 2007

OK ja doma Pc nemám, tak len telefonicky a čo študuješ?
A ak smiem vedieť, koľko máš rokov?
teraz ma napadlo, že tam niekde býva sesternica detí. volajú sa zubakovi, chlap je z bosny a jeho žena robí vo vašom obchode. ich dcéra sa volá veronika. nepoznáš náhodou?

alysea
3. mar 2007

23 a ty? Studujem environmentalny manazment. A nie, nepoznam, ja nas obchod ignorujem, osobne vysvetlim dovody.

maca793
autor
3. mar 2007

idem mať 26.3 28rokov
ten odbor, ktorý študuješ chcela študovať aj moja sestra ale ju nezobrali určite by ti závidela.
to je fajn, že ich nepoznáš o nič si neprišla. bývašv 3-izb. byte alebo v jednoizbáku?
mňa si tam už niekedy určite videla, chodím tak ku kamoške na 15, cez leto som tade dosť často chodila s kočíkom z prechádzky.

maca793
autor
3. mar 2007

ani mne sa ten obchod vôbec nepáči. keď tam idem raz za čas tak mám pocit z tých žien, že idem niečo ukradnúť a oni sa na mňa vrhnú.

alysea
3. mar 2007

Ja budem mat 7.8. 24 rokov. Vsak si mi povedoma, na tejto novej fotecke ta lepsie vidno 😉 Byvam v 3izbovom.Povedz sestre, ze tiez o nic neprisla, ja uz len cakam kedy vypadnem. A detvaky spia? Ty v kolko izbovom byvas?

maca793
autor
3. mar 2007

deti spia už dávno a ja bývam v 2 izbovom byte po krsnom. predtým som bývala v 1-izb- na tulskej.
a koľko máš do konca?
môj byt pozostáva z kuchyne, detskej izby a obývačky s výklenkom. ten som predelila skriňou, tam dala postele, kde deti spávajú. ja spávam s malou teraz v obývačke, keď prestanú kúriť a bude teplejšie znova sa presťahujem do detskej.

alysea
3. mar 2007

Teraz ma cakaju bakalarske statnice a chcem potom pokracovat este dva roky na Mgr. Ale uvidim ako na tom budem s nervami, lebo je to tam z roka na rok horsie

maca793
autor
3. mar 2007

tak to vydrž sestra sa tam pokúšala dostať sa 3x za sebou a nič tak sa potom radšej na to vykašlala a začala pracovať v poisťovni.
nepoznáš nahodou Piklu Patrika?

alysea
3. mar 2007

Vydrzim, musim. Nie nepoznam, on to studuje? Ja som mala dva roky prerusene takze sa to tam pomenilo, a teraz som na externom, takze uz poznam fakt malo ludi

maca793
autor
3. mar 2007

nie ten debil je otec malej a býva tam kde som ti písala moskovská 18
OK idem spať lebo zajtra ide duo k fotrovi skoro ráno
a ja pôjdem domov dobrú noc

alysea
3. mar 2007

Jaj, hups. No vsak aj ja uz idem. Dobru noc a zajtra prijemnu nedelu.pa