Tanečná v Košiciach

citronius
18. máj 2018

Ahojte, hľadám tanečnú školu alebo ľudový súbor prípadne Zuš pre 5 ročnú dcéru, od septembra. Tancuje od 3 rokov, je šikovná ( to je názor lektoriek a pani učiteliek), len nejak sme neboli s doterajšími tanečnými spokojní, pretože sa veľmi prispôsobujú celej skupine, a pre dcéru je to málo. Nestačí jej len sa krútiť za rúčky. Videla som, že zvládne aj náročnejšiu choreografiu. Preto hľadám tanečnú na vyššej úrovni, alebo kde by sa jej venovali aj trochu individuálne a kde chodia aj na súťaže. Ďakujem za rady a názory.

alenky
18. máj 2018

@citronius Neviem o ziadnej konkretnej, ale nerozmyslala si rovno nad rock and rollom. Ja som kedysi chodievala ako dievca a bolo to nadherne obdobie. Moze tancovat v dievcenskej formacii, alebo s chlapcom a veru je to riadna makacka, samozrejme sme chodili aj na sutaze, ale bolo to aj dost financne narocne kostymi, clenstvo, sutaz..potom mi to mamina zrusila prave kvoli peniazom

citronius
autor
18. máj 2018

@alenky aj rozmýšľala, ale neviem kde je to v KE, nevieš poradiť?

citronius
autor
18. máj 2018

@sendy1977 pozerala som, máš aj konkrétne skúsenosti, ako trénujú s malými deťmi?

sendy1977
18. máj 2018

@citronius pišem Ip

jana005
18. máj 2018

@sendy1977 ahoj,mohla by som sa aj ja pridať?
Tiež hľadám niečo pre dievčatá, 7 a 10 rokov, ešte nikde netancovali. Berú aj začiatočníkov?

malacibulka
27. jan 2023

Outbreak tanecna skola - riesia hlavne hiphop, decka to miluju.