Darujem veci - Prešov

lydiasabolova
10. jún 2022

Dobrý deň, milé maminky!

Rada by som darovala nejaké naše staré veci (oblečenie po dospelých, po deťoch, topánky, hračky, bytové doplnky).
Ak sa tu nájde nejaká maminka v núdzi alebo ak poznáte niekoho takého (kto napr. na MK nemá účet, ale pomoc by sa mu zišla), odporučte ich na môj bazár.
Bohužiaľ, z časových a organizačných dôvodov môžem veci darovať IBA cestou osobného odberu v Prešove.
Ďakujem za pochopenie.

Prajem pekný deň a verím, že niekomu naše veci ešte dobre poslúžia 🙂

alojzova
11. jún 2022

@lydiasabolova dobrý deň mohla by som pekne poprosiť ďakujem pekne

lydiasabolova
autor
11. jún 2022

@alojzova ahoj, prezri si môj bazár, tam si môžeš vybrať, čo sa ti zapáči/čo potrebuješ 🙂

gabika108
12. jún 2022

@lydiasabolova dobry večer ake hracky máte?

alojzova
12. jún 2022

@lydiasabolova áno len tam nemáte hracky

lydiasabolova
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lydiasabolova
autor
13. jún 2022

@gabika108
@alojzova
hračky som ešte nestihla pridať 🙂 mám 3 malé deti, postupne všetko triedim, nestíham rýchlejšie.. v priebehu mesiaca budem nahadzovať na bazár, tak už len musíte sledovať 🙂

lydiasabolova
autor
1. júl 2022

Dobrý deň, maminky!
Iba aktualizujem príspevok, aby ste vedeli, že ponuka stále platí 🙂 kuk môj bazár

lydiasabolova
autor
6. jan 2023

Milé maminky!
Aktualizovala som svoju ponuku o nejaké zimné oblečenie a doplnky. Ide o veci prevažne pre bábätká.
Vítané ste všetky, či ste núdzne a či len také, ktoré si niečo zoberiete pre radosť.
KUK bazár

only_original_woma
9. jún 2023

Milé maminky ..

Darujem nejaké oblečenie po mne ( XS,S ) a po dcérke ( mix 134 - 152 ) Nie je toto kvantum, no veci sú len uskladnené, nakoľko z nich dcéra vyrástla, alebo sme ich zamenili za iný kus. Samozrejme v dobrom stave, bez poškodení.
Ak sa tu nájde nejaká maminka v núdzi tak mi kľudne napíš. Osobny odber v Prešove. Rada by som túto POMOC zrealizovala aj dnes ❤️😊

Ďakujem