Detské jasle v blízkosti Solivaru

taminy
21. jún 2022

Ahojte, prosím Vás v blízkosti Solivaru už nie sú žiadne detské jasle? Alebo cetra mesta, našla som len jasle Panda.

rusalka87
22. jún 2022

Ahoj, na sekcove na Bernolakovej 17 su jasle Maly Svet. Blizsie neviem ci je nieco.

gertys
22. jún 2022

Ked si das do googlu detske jasle Presov najde ti ich minimalne 8. Staci si vybrat

taminy
autor
22. jún 2022

@rusalka87 ďakujem, pozriem kde to je.
@gertys ďakujem za skvelú odpoveď. Nič viacej k tomu nenapíšem, lebo by som nebola ani slušná a zbytočne by som si kazila deň !

betka233
22. jún 2022

@taminy presne toto som riesila pred casom a nakoniec sme v Pande a je tam super 👍 ale autom je to 10min, to treba pocitat

taminy
autor
22. jún 2022

@betka233 a dá sa tam blízko parkovať? Akože volala som tam, ale až o týždeň mi povie, či mi vezmú dieťa, lebo čaká na iných rodičov 😕 takže neviem, ako to dopadne a preto sa aj inde obzerám, ale teda nič som nenašla.

betka233
22. jún 2022

@taminy parkuje sa direkt vo dvore, niekedy je to tam natesno, ale to rodic si len vyzdvihne dietatko a hned ide prec, cize sa to rychlo aj uvolni... jasne, oni teraz nevedia aky budu mat stav v septembri lebo este nie vsetkym rodicom prisli zo skolok rozhodnutia... ale kazdopadne my sme tam velmi spokojni, az mi je luto ze sme tam len do septembra, ale uz je cas na skolku 🙈

taminy
autor
23. jún 2022

@betka233 ďakujem. No dúfam, že sa pre moju uvoľní miesto 🙂